• Ydence paarse dames vest | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence paarse dames vest | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames vest | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames vest | Close up
  • Ydence paarse dames vest | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence paarse dames vest | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence paarse dames vest | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames vest | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames vest | Close up
  • Ydence paarse dames vest | Sfeerbeeld, In situatie
Ydence
69,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence paarse dames vest

De Ydence damesvest biedt jou een stijlvolle en warme toevoeging aan je wintergarderobe. Dit vest combineert een casual stijl met een luxe uitstraling dankzij het imitatiebont patroon en de opvallende ronde halslijn. De knoopsluiting met sierlijke knopen voegt een subtiel detail toe, waardoor je het vest zowel chic als informeel kunt dragen. Gemaakt van 100% nylon, zorgt het voor een zachte en comfortabele ervaring, ideaal voor koude dagen. Met zijn regular fit pasvorm en lange mouwen, is dit vest perfect voor diverse gelegenheden. Of je nu een wandeling maakt door het stadspark of een informeel diner bijwoont, het past zich moeiteloos aan je outfit aan. De diepe, warme kleur geeft een verfijnde touch aan elke combinatie en maakt het gemakkelijk te combineren met zowel jeans als een rok. Laat je omhullen door comfort en stijl met dit veelzijdige vest van Ydence.

Merk Ydence
Bestelcode 20202990
Fabrikantcode

knitted cardigan maaike cw2608

Fabrikant kleur 157 PLUM
Kleur paars
Materiaal 100% nylon
Hals Ronde hals
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Patroon Imitatiebont
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet strijken
Maat XS 6154145030034
Maat S 6154145030041
Maat M 6154145031000
Maat L 6154145031055
Maat XL 6154145031086
Maat XXL 6154145033004
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Object
  • Donders
  • Cars
  • Red Button
  • SisterS point
  • Studio Amaya
  • Vero Moda
  • EsQualo
  • C&S The Label
  • FOS Amsterdam
  • Tommy Jeans
  • Noisy may
  • Ydence
  • TQ Amsterdam
  • Nukus
  • Zusss
  • Hypedrop
  • Mac
  • Refined Department
  • Fluresk
  • Garcia
  • Superdry
  • Vila
  • Geisha
  • Rino & Pelle
  • NED
  • Freequent
  • Only
  • Lofty Manner
  • Harper & Yve
  • Pieces
  • Jacqueline de Yong
  • Lady Day
  • LolaLiza
  • Ann&You
  • Calvin Klein
  • Zoso
loader