• Ydence roze dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Ydence roze dames t-shirt | Model achteraanzicht
  • Ydence roze dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Ydence roze dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Ydence roze dames t-shirt | Model
  • Ydence roze dames t-shirt | Close up
  • Ydence roze dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Ydence roze dames t-shirt | Model achteraanzicht
  • Ydence roze dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Ydence roze dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Ydence roze dames t-shirt | Model
  • Ydence roze dames t-shirt | Close up
Ydence
64,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence roze dames t-shirt

Dit casual dames T-shirt van Ydence biedt een subtiele elegantie aan elke wintergarderobe. Gemaakt van 100% polyester, heeft het een unieke textuur die onmiddellijk opvalt. De ronde halslijn en de regular fit geven een ontspannen en comfortabele pasvorm. De rijkelijke paarse kleur, gecombineerd met de getailleerde structuur, zorgt ervoor dat het T-shirt zowel stijlvol als veelzijdig is. Ideaal voor dagelijks gebruik, van een informele werkdag tot een gezellige avond thuis. De lange mouwen en normale lengte maken dit T-shirt een praktische keuze voor koude seizoenen. Dankzij zijn casual stijl is het eenvoudig te combineren met verschillende outfits, of je het nu draagt met een jeans of een nette broek voor een ontspannen chic look. De subtiele ruches langs de mouwuiteinden voegen een speels detail toe dat jouw outfit net dat beetje extra flair geeft. Met dit Ydence T-shirt voeg je een stijlvol stuk toe dat veelzijdig en comfortabel is voor uiteenlopende gelegenheden.

Merk Ydence
Bestelcode 10320949
Fabrikantcode

top sonia ws2636

Fabrikant kleur 155 MAUVE
Kleur roze
Materiaal 100% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Patroon Structuur
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°cNiet in de drogerNiet strijken
Maat XS 6154145468486
Maat S 6154145470472
Maat M 6154145472469
Maat L 6154145473428
Maat XL 6154145473459
Maat XXL 6154145473480
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Nukus
  • Lady Day
  • Lofty Manner
  • Cars
  • Noisy may
  • TQ Amsterdam
  • Tommy Jeans
  • Mac
  • Studio Amaya
  • Calvin Klein
  • Garcia
  • Pieces
  • Zusss
  • Geisha
  • Freequent
  • Fluresk
  • Object
  • Jacqueline de Yong
  • Red Button
  • EsQualo
  • Superdry
  • Ydence
  • NED
  • Refined Department
  • Vero Moda
  • Hypedrop
  • FOS Amsterdam
  • Donders
  • LolaLiza
  • Rino & Pelle
  • Vila
  • Ann&You
  • Zoso
  • SisterS point
  • Harper & Yve
  • Only
  • C&S The Label
loader