• Ydence paarse dames blouse | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Model achteraanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Model zijaanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Model achteraanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Model zijaanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Model vooraanzicht
Ydence
64,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence paarse dames blouse

Deze elegante Burgundy blouse van Ydence is een stijlvolle toevoeging aan je wintergarderobe. De blouse heeft een regular fit en is gemaakt van een prachtige geborduurde stof met een subtiel bloemmotief. Dankzij de klassieke puntkraag en de knoopsluiting aan de voorkant behoudt de blouse een tijdloze uitstraling die perfect is voor verschillende gelegenheden, van een casual dag op kantoor tot een diner met vrienden. De lange mouwen met lichte plooitjes bij de schouders voegen een verfijnde touch toe aan het geheel. Met zijn rijke kleur en doordachte details biedt deze Ydence blouse veelzijdigheid zonder concessies te doen aan comfort. De normale lengte maakt het gemakkelijk om de blouse op verschillende manieren te dragen, of het nu in een rok voor een formeel evenement is, of losjes over een jeans voor een meer ontspannen look. Dit kledingstuk is ideaal voor dames die houden van een casual maar verfijnde stijl, en is geschikt voor een breed scala aan situaties waarin je een zorgeloze en modieuze uitstraling wilt hebben.

Merk Ydence
Bestelcode 15108498
Fabrikantcode

blouse victoria ws2674

Fabrikant kleur 147 BURGUNDY
Kleur paars
Materiaal 85% tencel, 15% katoen
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Geborduurd
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet strijken
Maat XS 6154145773795
Maat S 6154145775737
Maat M 6154145775768
Maat L 6154145778776
Maat XL 6154145780724
Maat XXL 6154145780755
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • C&S The Label
  • Lady Day
  • Only
  • Object
  • Superdry
  • Zusss
  • Jacqueline de Yong
  • NED
  • Harper & Yve
  • Freequent
  • SisterS point
  • TQ Amsterdam
  • EsQualo
  • Refined Department
  • Ydence
  • Ann&You
  • Calvin Klein
  • Vero Moda
  • Pieces
  • Rino & Pelle
  • Lofty Manner
  • Donders
  • Geisha
  • Studio Amaya
  • Nukus
  • Fluresk
  • Noisy may
  • Mac
  • Hypedrop
  • Red Button
  • FOS Amsterdam
  • Vila
  • Zoso
  • Garcia
  • LolaLiza
  • Cars
  • Tommy Jeans
loader