• Ydence paarse dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames t-shirt | Model
  • Ydence paarse dames t-shirt | Model
  • Ydence paarse dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames t-shirt | Model
  • Ydence paarse dames t-shirt | Model
Ydence
49,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence paarse dames t-shirt

Dit stijlvolle dames T-shirt van Ydence is een perfecte keuze voor de koelere wintermaanden. Met een slim fit pasvorm en een verfijnde ronde hals, biedt dit shirt zowel comfort als een moderne uitstraling. De prachtige bloemenprint in rijke tinten van bordeaux en roze geeft het een unieke, maar toch veelzijdige look die gemakkelijk te combineren is met andere items in je garderobe. Het is gemaakt van 92% viscose en 8% elastaan, wat zorgt voor een zachte en soepele stof die heerlijk aanvoelt op de huid. Door de lange mouwen en normale lengte kun je dit T-shirt eenvoudig zowel informeel als stijlvol dragen. Combineer het bijvoorbeeld met een nette pantalon voor een dag op kantoor, of draag het met een casual jeans voor een ontspannen weekend. Dankzij de subtiele maar opvallende bloemendetails is dit shirt een ideale match voor een dagje uit of een etentje. Zo combineer je moeiteloos comfort met stijl.

Merk Ydence
Bestelcode 10320944
Fabrikantcode

top vanya ws2671

Fabrikant kleur 1129 PLUM FLOWER
Kleur paars
Materiaal 92% viscose, 8% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Slim Fit
Patroon Bloemen
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de droger
Maat XS 6154145746720
Maat S 6154145746751
Maat M 6154145746775
Maat L 6154145746782
Maat XL 6154145747710
Maat XXL 6154145747772
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Zoso
  • Vero Moda
  • Lofty Manner
  • Hypedrop
  • FOS Amsterdam
  • Zusss
  • Refined Department
  • Donders
  • Red Button
  • Garcia
  • LolaLiza
  • Rino & Pelle
  • C&S The Label
  • Vila
  • Noisy may
  • Only
  • Ydence
  • Pieces
  • Ann&You
  • Superdry
  • Calvin Klein
  • Harper & Yve
  • Freequent
  • SisterS point
  • Cars
  • Geisha
  • EsQualo
  • Tommy Jeans
  • Fluresk
  • Nukus
  • TQ Amsterdam
  • Studio Amaya
  • Object
  • Jacqueline de Yong
  • Mac
  • Lady Day
  • NED
loader