• Ydence camel dames top | Model vooraanzicht
  • Ydence camel dames top | Model achteraanzicht
  • Ydence camel dames top | Model vooraanzicht
  • Ydence camel dames top | Vooraanzicht
  • Ydence camel dames top | Achteraanzicht
  • Ydence camel dames top | Model vooraanzicht
  • Ydence camel dames top | Model vooraanzicht
  • Ydence camel dames top | Model achteraanzicht
  • Ydence camel dames top | Model vooraanzicht
  • Ydence camel dames top | Vooraanzicht
  • Ydence camel dames top | Achteraanzicht
  • Ydence camel dames top | Model vooraanzicht
Ydence
49,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence camel dames top

Deze opvallende dames top van Ydence is een elegante toevoeging aan je wintergarderobe. De top heeft een slim fit pasvorm die mooi aansluit en comfort biedt. Gemaakt van 100% polyester, is het lichtgewicht en voelt het prettig aan op de huid. Het unieke ontwerp met een dierlijke print in warme bruintinten maakt deze top tot een eyecatcher voor elke casual gelegenheid. Door de ronde hals en lange mouwen is deze top perfect voor de koelere dagen. Of je nu een avondje uit plant of je casual outfit wat extra flair wilt geven, deze top is een uitstekende keuze. Combineer hem met een stijlvolle broek of rok en voeg accessoires toe voor een complete look. De normale lengte zorgt ervoor dat het eenvoudig te combineren is met verschillende kledingstukken. Met deze Ydence top voeg je moeiteloos een vleugje verfijning en stijl toe aan je dagelijkse outfit.

Merk Ydence
Bestelcode 10320943
Fabrikantcode

top willemijn ws2670

Fabrikant kleur 1132 BAMBI PRINT
Kleur camel
Materiaal 100% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep Tops
Pasvorm Slim Fit
Patroon Animal
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerNiet strijken
Maat XS 6154145741794
Maat S 6154145742746
Maat M 6154145742753
Maat L 6154145743705
Maat XL 6154145744702
Maat XXL 6154145744757
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Freequent
  • Rino & Pelle
  • Harper & Yve
  • C&S The Label
  • Garcia
  • NED
  • Ydence
  • TQ Amsterdam
  • SisterS point
  • LolaLiza
  • Lady Day
  • Nukus
  • Lofty Manner
  • EsQualo
  • Donders
  • Zoso
  • Hypedrop
  • Pieces
  • Object
  • Fluresk
  • Zusss
  • Geisha
  • Jacqueline de Yong
  • Vila
  • FOS Amsterdam
  • Red Button
  • Superdry
  • Ann&You
  • Cars
  • Tommy Jeans
  • Only
  • Calvin Klein
  • Refined Department
  • Noisy may
  • Mac
  • Vero Moda
  • Studio Amaya
loader