• Ydence paarse dames top | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Model achteraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Model zijaanzicht
  • Ydence paarse dames top | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Model achteraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Model zijaanzicht
  • Ydence paarse dames top | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Model vooraanzicht
Ydence
59,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence paarse dames top

De stijlvolle dames top van Ydence is een verfijnde toevoeging aan jouw wintergarderobe. Deze top heeft een unieke high neck en een subtiele blinde ritssluiting voor een vlotte look. Het bordeauxrode ontwerp met roze stippen voegt een speels patroon toe aan je outfit, terwijl de elegante lange mouwen en de regular fit voor een comfortabele pasvorm zorgen. Het gebruik van 98% polyester en 2% elastaan maakt deze top niet alleen comfortabel, maar ook perfect voor casual gelegenheden. Dankzij de korte lengte is deze Ydence top veelzijdig te combineren met verschillende stijlen. Denk aan een high-waist broek voor een moderne twist bij een avondje uit, of een nette rok voor een dag op kantoor. Het smalle gesmokte deel in de taille zorgt voor een prachtig silhouet, en de soepele stof valt elegant over je lichaam. Of je nu een winterwandeling maakt of een gezellige lunch hebt, deze top is een uitstekende keuze die je outfit compleet maakt.

Merk Ydence
Bestelcode 10320945
Fabrikantcode

top tessa ws2651

Fabrikant kleur 157 PLUM
Kleur paars
Materiaal 98% polyester, 2% elastan
Hals High neck
Productgroep Tops
Pasvorm Regular
Patroon Stippen
Sluiting Blinde ritssluiting
Lengte Kort
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerWarm strijken max 150°c
Maat XS 6154145597575
Maat S 6154145597599
Maat M 6154145599500
Maat L 6154145599555
Maat XL 6154145610649
Maat XXL 6154145610687
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Mac
  • LolaLiza
  • Rino & Pelle
  • Geisha
  • Object
  • Superdry
  • NED
  • Garcia
  • Jacqueline de Yong
  • Noisy may
  • Cars
  • Hypedrop
  • SisterS point
  • Harper & Yve
  • Studio Amaya
  • Refined Department
  • Zoso
  • Ydence
  • Pieces
  • Lady Day
  • Vero Moda
  • Ann&You
  • Zusss
  • Only
  • EsQualo
  • TQ Amsterdam
  • Calvin Klein
  • Donders
  • Lofty Manner
  • C&S The Label
  • Fluresk
  • Tommy Jeans
  • Vila
  • Red Button
  • Nukus
  • Freequent
  • FOS Amsterdam
loader