• Ydence bruine dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames t-shirt | Close up
  • Ydence bruine dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames t-shirt | Close up
Ydence
59,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bruine dames t-shirt

Deze elegante bloemenprint blouse van Ydence geeft je wintergarderobe een stijlvolle twist. Gemaakt van een comfortabele mix van 50% katoen en 50% polyester, biedt het de perfecte balans tussen zachtheid en duurzaamheid. Het casual ontwerp is verrijkt met een subtiele V-hals en lange mouwen met een verfijnd elastisch detail, waardoor de blouse zowel stijl als draagcomfort uitstraalt. Het speelse patroon van bloemen zorgt voor een frisse uitstraling die uitstekend past bij diverse stijlen en gelegenheden, van een dag op kantoor tot een gezellige avond met vrienden. De normale lengte maakt het gemakkelijk om te combineren met een broek of rok naar keuze. Met zijn tijdloze design en vrolijke uitstraling, is deze blouse van Ydence een veelzijdige aanwinst voor jouw garderobe.

Merk Ydence
Bestelcode 10320947
Fabrikantcode

top philou ws2637

Fabrikant kleur 025 DARK BROWN
Kleur bruin
Materiaal 50% katoen, 50% polyester
Hals V-hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Patroon Bloemen
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de droger
Maat XS 6154145481416
Maat S 6154145481423
Maat M 6154145482475
Maat L 6154145484493
Maat XL 6154145485490
Maat XXL 6154145486497
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Nukus
  • LolaLiza
  • TQ Amsterdam
  • Hypedrop
  • Zoso
  • FOS Amsterdam
  • Freequent
  • Zusss
  • Object
  • NED
  • Superdry
  • Lofty Manner
  • Donders
  • Refined Department
  • Lady Day
  • Jacqueline de Yong
  • Mac
  • EsQualo
  • Ydence
  • Tommy Jeans
  • Vero Moda
  • Harper & Yve
  • Rino & Pelle
  • SisterS point
  • Geisha
  • C&S The Label
  • Studio Amaya
  • Fluresk
  • Noisy may
  • Garcia
  • Calvin Klein
  • Ann&You
  • Cars
  • Red Button
  • Only
  • Vila
  • Pieces
loader