• Ydence bordeaux dames blouse | Vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blouse | Achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blouse | Close up
  • Ydence bordeaux dames blouse | Vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blouse | Achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blouse | Close up
Ydence
49,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bordeaux dames blouse

Deze stijlvolle bordeauxrode blouse van Ydence is een verfijnde toevoeging aan je dagelijkse garderobe. De blinde knoopsluiting zorgt voor een strakke uitstraling, terwijl de subtiele structuur in de stof een extra dimensie biedt. Dankzij de puntkraag krijgt deze blouse een klassieke touch, perfect voor die momenten waarop je een vleugje elegantie wilt toevoegen aan je look. De regular fit pasvorm zorgt ervoor dat je je moeiteloos en comfortabel door elke dag beweegt. Gemaakt van 100% polyester biedt deze blouse niet alleen stijl maar ook duurzaamheid, ideaal voor de wintermaanden. Combineer hem met een donkere jeans voor een casual dagje uit of trek er een nette rok bij aan voor een formele gelegenheid. Deze blouse met lange mouwen is een uitstekende keuze voor diverse gelegenheden en geeft je outfit altijd een stijlvolle en tijdloze uitstraling.

Merk Ydence
Bestelcode 15108496
Fabrikantcode

blouse umali ws2659

Fabrikant kleur 147 BURGUNDY
Kleur bordeaux
Materiaal 100% polyester
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Structuur
Sluiting Blinde knoopsluiting
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerWarm strijken max 150°c
Maat XS 6154145665694
Maat S 6154145666660
Maat M 6154145668664
Maat L 6154145670605
Maat XL 6154145670629
Maat XXL 6154145671626
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Noisy may
  • TQ Amsterdam
  • Pieces
  • Lady Day
  • C&S The Label
  • Vero Moda
  • NED
  • Rino & Pelle
  • Mac
  • LolaLiza
  • Harper & Yve
  • Fluresk
  • Refined Department
  • Lofty Manner
  • Hypedrop
  • SisterS point
  • FOS Amsterdam
  • Donders
  • Cars
  • Superdry
  • Object
  • EsQualo
  • Ydence
  • Vila
  • Nukus
  • Calvin Klein
  • Only
  • Garcia
  • Geisha
  • Tommy Jeans
  • Freequent
  • Jacqueline de Yong
  • Zoso
  • Zusss
  • Studio Amaya
  • Red Button
  • Ann&You
loader