• Ydence bordeaux dames blazer | Model vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Model achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Model vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Model
  • Ydence bordeaux dames blazer | Model vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Model achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Model vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Model
Ydence
69,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bordeaux dames blazer

De Ydence blazer in 147 BURGUNDY is een stijlvolle keuze voor je wintergarderobe. Deze damesblazer, gemaakt van 100% polyester, heeft een elegante regular fit. De prachtige diepe bordeauxrode kleur met subtiele glitters maakt het een opvallend stuk dat zowel chic als casual gedragen kan worden. De blazer heeft een klassieke revers kraag en een dubbele knoopsluiting die zorgt voor een verfijnde uitstraling. De lange mouwen en het kortere model geven je een moderne look die perfect past bij verschillende stijlen. Deze blazer is de ideale match voor diverse gelegenheden, van een zakelijke bijeenkomst tot een casual diner met vrienden. Combineer hem met een bijpassende pantalon of een stijlvolle rok om je outfit compleet te maken. Dankzij de polyester voering draagt de blazer comfortabel en blijf je warm op koudere dagen. Het tijdloze ontwerp maakt het een veelzijdige aanwinst in je garderobe. Voeg deze Ydence blazer toe aan je collectie en geniet van een perfecte balans tussen stijl en comfort.

Merk Ydence
Bestelcode 25101474
Fabrikantcode

blazer ilonka ws2699

Fabrikant kleur 147 BURGUNDY
Kleur bordeaux
Materiaal 100% polyester
Hals Revers kraag
Productgroep Blazers
Pasvorm Regular
Patroon Glitters
Sluiting Knoop
Voering Polyester
Lengte Kort
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de droger
Maat XS 6154145838838
Maat S 6154145838876
Maat M 6154145840879
Maat L 6154145841807
Maat XL 6154145843818
Maat XXL 6154145844808
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Lady Day
  • Calvin Klein
  • Lofty Manner
  • Superdry
  • SisterS point
  • Vila
  • EsQualo
  • FOS Amsterdam
  • Zoso
  • Zusss
  • Fluresk
  • Geisha
  • Vero Moda
  • Cars
  • Noisy may
  • Harper & Yve
  • Garcia
  • TQ Amsterdam
  • Rino & Pelle
  • Ann&You
  • Freequent
  • LolaLiza
  • NED
  • Hypedrop
  • Mac
  • C&S The Label
  • Object
  • Studio Amaya
  • Only
  • Nukus
  • Refined Department
  • Tommy Jeans
  • Donders
  • Pieces
  • Red Button
  • Ydence
  • Jacqueline de Yong
loader