• Ydence bordeaux dames broek | Vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames broek | Achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames broek | Model
  • Ydence bordeaux dames broek | Close up
  • Ydence bordeaux dames broek | Vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames broek | Achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames broek | Model
  • Ydence bordeaux dames broek | Close up
Ydence
79,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bordeaux dames broek

Deze stijlvolle Ydence broek in de kleur 147 Burgundy is een unieke toevoeging aan je wintergarderobe. De ballonpasvorm biedt een eigentijdse uitstraling, terwijl de regular waist comfortabel om je heupen zit. Gemaakt van 100% polyester, voelt het materiaal zacht aan en is het perfect voor de koude maanden. De verticale glitterstrepen geven deze broek een subtiele glans, wat het geheel een elegante touch geeft. Met de praktische steekzakken is deze broek niet alleen modieus, maar ook functioneel. Ideaal voor een casual dagje uit of een avondje in de stad. Combineer het met een simpele blouse voor een relaxte look, of draag het met de bijpassende blazer voor een verfijnde outfit tijdens een speciale gelegenheid. De knoop- en ritssluiting zorgt voor gemak en een nette afwerking. Je zult merken dat deze broek niet alleen veelzijdig, maar ook onvergetelijk is in stijl en comfort.

Merk Ydence
Bestelcode 45106860
Fabrikantcode

pants cosa ws26992

Fabrikant kleur 147 BURGUNDY
Kleur bordeaux
Materiaal 100% polyester
Productgroep Broeken
Pasvorm Ballon
Zakken Steekzakken
Patroon Glitters
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Taille Regular waist
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de droger
Maat XS 6154145849810
Maat S 6154145849889
Maat M 6154145850830
Maat L 6154145851882
Maat XL 6154145853862
Maat XXL 6154145854807
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Harper & Yve
  • Lady Day
  • Refined Department
  • TQ Amsterdam
  • Freequent
  • Nukus
  • Zusss
  • Jacqueline de Yong
  • FOS Amsterdam
  • Superdry
  • LolaLiza
  • Mac
  • NED
  • Fluresk
  • C&S The Label
  • Red Button
  • Geisha
  • Pieces
  • Lofty Manner
  • Donders
  • Cars
  • Hypedrop
  • Ydence
  • SisterS point
  • Only
  • Vila
  • Rino & Pelle
  • Noisy may
  • Studio Amaya
  • Zoso
  • Garcia
  • Object
  • EsQualo
  • Tommy Jeans
  • Calvin Klein
  • Vero Moda
  • Ann&You
loader