• Ydence bordeaux dames blazer | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence bordeaux dames blazer |
  • Ydence bordeaux dames blazer |
  • Ydence bordeaux dames blazer | Vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence bordeaux dames blazer | Model
  • Ydence bordeaux dames blazer | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence bordeaux dames blazer |
  • Ydence bordeaux dames blazer |
  • Ydence bordeaux dames blazer | Vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blazer | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence bordeaux dames blazer | Model
Ydence
79,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bordeaux dames blazer

Deze stijlvolle geblokte blazer van Ydence biedt een perfecte balans tussen casual en chic. Met zijn regular fit en een opvallend dubbelzijdig knoopdetail, straalt deze blazer een moeiteloze elegantie uit. De reverskraag voegt een klassiek tintje toe, terwijl de gedetailleerde klepzakken zowel praktisch als trendy zijn. Gemaakt van 98% polyester en 2% elastan, biedt de blazer het comfort dat je nodig hebt in de koudere wintermaanden. De geblokte print geeft de blazer een tijdloze uitstraling, ideaal voor zowel dagelijks gebruik als formelere gelegenheden. Combineer het met een pantalon voor een professionele look, of draag het met jeans voor een ontspannen dagje uit. De lange mouwen en normaal vallende lengte zorgen voor een comfortabele fit, waardoor deze Ydence blazer een veelzijdige aanvulling is op je garderobe. Geschikt voor elke gelegenheid, biedt deze blazer jou de kans om stijlvol voor de dag te komen.

Merk Ydence
Bestelcode 25101475
Fabrikantcode

blazer nevessa ws2605

Fabrikant kleur 1131 MAUVE CHECK
Kleur bordeaux
Materiaal 98% polyester, 2% elastan
Hals Revers kraag
Productgroep Blazers
Pasvorm Regular
Zakken Klepzakken
Patroon Geblokt
Sluiting Knoop
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerWarm strijken max 150°c
Maat XS 6154145248217
Maat S 6154145249207
Maat M 6154145249245
Maat L 6154145249276
Maat XL 6154145249290
Maat XXL 6154145251224
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Object
  • Freequent
  • Vero Moda
  • Harper & Yve
  • Garcia
  • EsQualo
  • Studio Amaya
  • Fluresk
  • Lady Day
  • Donders
  • Mac
  • Vila
  • Calvin Klein
  • Geisha
  • Zusss
  • Tommy Jeans
  • TQ Amsterdam
  • Pieces
  • Superdry
  • Jacqueline de Yong
  • Cars
  • NED
  • SisterS point
  • Refined Department
  • C&S The Label
  • Red Button
  • Noisy may
  • Nukus
  • LolaLiza
  • Zoso
  • Ann&You
  • Ydence
  • Only
  • Lofty Manner
  • Hypedrop
  • FOS Amsterdam
  • Rino & Pelle
loader