• Ydence bruine dames broek | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model achteraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model zijaanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence bruine dames broek | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Close up
  • Ydence bruine dames broek | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model achteraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model zijaanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence bruine dames broek | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Close up
Ydence
79,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bruine dames broek

De Ydence broek met een opvallende ballonvormige pasvorm is een unieke toevoeging aan je wintergarderobe. Het imitatieleren patroon in een rijke bruine tint geeft een luxe uitstraling zonder in te boeten aan comfort. De normale lengte en regular waist maken deze broek geschikt voor verschillende lichaamstypes, terwijl de knoop- en ritssluiting voor een gemakkelijke pasvorm zorgt. De steekzakken zijn niet alleen praktisch, maar dragen ook bij aan de casual stijl van de broek, ideaal voor dagelijks gebruik. Met deze Ydence broek ben je klaar voor diverse gelegenheden. De subtiele glans en het geweven patroon voegen een vleugje elegantie toe aan je outfit, waardoor je gemakkelijk van een dag op kantoor kunt overstappen naar een gezellige avond met vrienden. Draag deze broek met een simpele top of een chique blouse om moeiteloos indruk te maken. Of je nu gaat voor een moderne look of een meer klassieke benadering, deze broek biedt veelzijdigheid en stijl die je het hele winterseizoen kunt omarmen.

Merk Ydence
Bestelcode 45106866
Fabrikantcode

pants tasha ws2657

Fabrikant kleur 025 DARK BROWN
Kleur bruin
Materiaal 70% pu, 30% rayon
Productgroep Broeken
Pasvorm Ballon
Zakken Steekzakken
Patroon Imitatieleer
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Taille Regular waist
Niet blekenNiet in de drogerNiet strijkenNiet wassen
Maat XS 6154145651666
Maat S 6154145651673
Maat M 6154145651697
Maat L 6154145652601
Maat XL 6154145652618
Maat XXL 6154145652632
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Cars
  • Fluresk
  • Donders
  • Red Button
  • Rino & Pelle
  • Vila
  • C&S The Label
  • Ann&You
  • Lady Day
  • Harper & Yve
  • Superdry
  • EsQualo
  • Tommy Jeans
  • Zoso
  • FOS Amsterdam
  • Object
  • Nukus
  • Ydence
  • Jacqueline de Yong
  • TQ Amsterdam
  • Hypedrop
  • Noisy may
  • SisterS point
  • Garcia
  • Refined Department
  • Lofty Manner
  • NED
  • Pieces
  • Zusss
  • Calvin Klein
  • Studio Amaya
  • Only
  • Freequent
  • Mac
  • LolaLiza
  • Vero Moda
  • Geisha
loader