• Ydence bordeaux dames blouse | Vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blouse | Achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blouse | Close up
  • Ydence bordeaux dames blouse | Vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blouse | Achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames blouse | Close up
Ydence
59,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bordeaux dames blouse

Deze casual blouse van Ydence is een stijlvolle aanvulling voor elke wintergarderobe. Gemaakt van 98% polyester en 2% elastan, biedt deze blouse een lichte stretch voor extra comfort. Met een regular fit pasvorm sluit het mooi aan zonder te strak te zitten, perfect voor dagelijks gebruik. De blouse heeft een subtiel geblokt patroon, wat zorgt voor een speelse, maar toch verfijnde uitstraling. De opvallende shawlkraag en de blinde knoopsluiting geven een elegante touch, terwijl de lange mouwen met ruches aan de uiteinden een unieke flair toevoegen. Of je nu een dag op kantoor hebt of een ontspannen middag met vrienden plant, deze Ydence blouse past bij elke gelegenheid. Combineer het met een nette rok voor een formele look of draag het op een spijkerbroek voor een casual, maar stijlvolle outfit. De normale lengte maakt het eenvoudig om te stylen, terwijl de hoogwaardige stof duurzaamheid biedt. Deze blouse is een veelzijdige keuze die zich moeiteloos aanpast aan jouw persoonlijke stijl.

Merk Ydence
Bestelcode 15108497
Fabrikantcode

blouse amena ws2606

Fabrikant kleur 1131 MAUVE CHECK
Kleur bordeaux
Materiaal 98% polyester, 2% elastan
Hals Shawlkraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Geblokt
Sluiting Blinde knoopsluiting
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerWarm strijken max 150°c
Maat XS 6154145251255
Maat S 6154145251279
Maat M 6154145252245
Maat L 6154145254201
Maat XL 6154145254294
Maat XXL 6154145255215
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Red Button
  • Rino & Pelle
  • Studio Amaya
  • Pieces
  • Geisha
  • EsQualo
  • Mac
  • Noisy may
  • Superdry
  • Refined Department
  • LolaLiza
  • Zoso
  • C&S The Label
  • Vila
  • Freequent
  • SisterS point
  • Harper & Yve
  • Cars
  • Ydence
  • Nukus
  • NED
  • Lofty Manner
  • Vero Moda
  • Zusss
  • TQ Amsterdam
  • Object
  • Ann&You
  • Hypedrop
  • Only
  • Lady Day
  • Garcia
  • Donders
  • Fluresk
  • Calvin Klein
  • FOS Amsterdam
  • Tommy Jeans
  • Jacqueline de Yong
loader