• Ydence bruine dames broek | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model zijaanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model achteraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model
  • Ydence bruine dames broek | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Zijaanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model zijaanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model achteraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model
  • Ydence bruine dames broek | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Zijaanzicht
Ydence
79,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bruine dames broek

De Ydence broek in imitatieleer is een stijlvolle aanvulling op je wintergarderobe. Met de wide leg pasvorm en de regular waist biedt deze broek een comfortabele en moderne look. Het diepe, glanzende bruin geeft de broek een unieke uitstraling, perfect voor zowel casual als iets formelere gelegenheden. De knoop- en ritssluiting zorgt voor een nette afwerking, terwijl de steekzakken praktisch zijn voor dagelijks gebruik. De materiaalkeuze van 100% PU zorgt voor een kwalitatieve en duurzame kwaliteit, ideaal voor koude seizoenen. De normale lengte van de broek maakt hem veelzijdig te combineren met zowel hakken als platte schoenen. Deze Ydence broek is een uitstekende match voor een avond uit met vrienden, maar kan ook prima gedragen worden naar kantoor voor een eigentijdse, trendy uitstraling. Voeg een eenvoudige top toe om de broek te laten spreken, of combineer met een bijpassend imitatielederen jack voor een stoere look.

Merk Ydence
Bestelcode 45106864
Fabrikantcode

pants annemone cw2615

Fabrikant kleur 030 RED BROWN
Kleur bruin
Materiaal 100% pu
Productgroep Broeken
Pasvorm Wide leg
Zakken Steekzakken
Patroon Imitatieleer
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Taille Regular waist
Niet blekenNiet in de drogerNiet strijkenNiet wassen
Maat XS 6154145097020
Maat S 6154145097082
Maat M 6154145098089
Maat L 6154145110163
Maat XL 6154145110187
Maat XXL 6154145111108
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Superdry
  • Object
  • Nukus
  • Harper & Yve
  • Vero Moda
  • Cars
  • Pieces
  • Noisy may
  • FOS Amsterdam
  • Ann&You
  • TQ Amsterdam
  • LolaLiza
  • Zusss
  • Donders
  • EsQualo
  • Rino & Pelle
  • C&S The Label
  • Freequent
  • Jacqueline de Yong
  • Hypedrop
  • Garcia
  • Tommy Jeans
  • Ydence
  • Studio Amaya
  • Vila
  • Lady Day
  • NED
  • Fluresk
  • SisterS point
  • Geisha
  • Mac
  • Zoso
  • Lofty Manner
  • Only
  • Calvin Klein
  • Red Button
  • Refined Department
loader