• Geisha multi color dames jas | Model vooraanzicht
  • Geisha multi color dames jas | Vooraanzicht
  • Geisha multi color dames jas | Achteraanzicht
  • Geisha multi color dames jas | Close up
  • Geisha multi color dames jas | Kleurstaal
  • Geisha multi color dames jas | Model vooraanzicht
  • Geisha multi color dames jas | Vooraanzicht
  • Geisha multi color dames jas | Achteraanzicht
  • Geisha multi color dames jas | Close up
  • Geisha multi color dames jas | Kleurstaal
Geisha
99,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha multi color dames jas

Deze kleurrijke damesjas van Geisha brengt een vleugje levendigheid in je wintergarderobe. Het opvallende bloemenpatroon zorgt voor een frisse uitstraling, terwijl de drukknoopsluiting en puntkraag zorgen voor een moderne en stijlvolle look. De combinatie van 90% polyester en 10% katoen zorgt voor een comfortabele pasvorm en biedt je de warmte die je nodig hebt in de koudere maanden. Dankzij de regular fit en lange mouwen kun je deze jas gemakkelijk combineren met diverse outfits voor een casual uitstraling. Of je nu een wandeling door het park maakt of een middagje gaat shoppen, deze Geisha damesjas is een perfecte keuze om zowel stijlvol als comfortabel voor de dag te komen. De normale lengte biedt de ideale balans tussen bewegingsvrijheid en bescherming tegen de kou. De levendige bloemenprint maakt het een veelzijdig stuk dat makkelijk te dragen is over een trui of T-shirt met jeans voor een informele look. Voeg een vleugje kleur toe aan je winterdagen met deze prachtige Geisha jas. Meer informatie: De totale lengte is 52 cm bij maat S/36.

Merk Geisha
Bestelcode 30010310
Fabrikantcode

jasje met kleurrijk dessin 65908 20

Fabrikant kleur BROWN/GREEN
Kleur multi color
Materiaal 90% polyester, 10% katoen
Hals Punt kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Patroon Bloemen
Sluiting Drukknoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833631746
Maat S 8720833626650
Maat M 8720833631753
Maat L 8720833631760
Maat XL 8720833631777
Maat XXL 8720833631784
Maat XXXL 8720833631791
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Ann&You
  • Studio Amaya
  • Mac
  • Cars
  • Lady Day
  • Harper & Yve
  • Only
  • Donders
  • Red Button
  • TQ Amsterdam
  • NED
  • C&S The Label
  • Tommy Jeans
  • Vero Moda
  • Ydence
  • Superdry
  • Nukus
  • Freequent
  • Garcia
  • Refined Department
  • EsQualo
  • Zusss
  • Geisha
  • Object
  • Pieces
  • SisterS point
  • Hypedrop
  • Noisy may
  • Calvin Klein
  • Vila
  • Jacqueline de Yong
  • FOS Amsterdam
  • Rino & Pelle
  • Zoso
  • Lofty Manner
  • Fluresk
  • LolaLiza
loader