• Ydence bruine dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence bruine dames jas | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Model achteraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence bruine dames jas | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Model achteraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Achteraanzicht
Ydence
89,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bruine dames jas

Deze stijlvolle damesjas van Ydence is een smaakvolle toevoeging aan je wintergarderobe. Met zijn opvallende imitatieleerpatroon en glanzende afwerking, valt deze jas direct op. De knoopsluiting en reverskraag voegen een klassieke touch toe, terwijl de regular fit zorgt voor een comfortabele pasvorm. Gemaakt voor de winter, biedt deze jas zowel warmte als stijl, perfect voor koude dagen. Of je nu naar een casual bijeenkomst gaat of een avondje uit plant, deze jas past bij elke gelegenheid. De lange mouwen en normale lengte maken het een veelzijdig kledingstuk dat gemakkelijk te combineren is met andere items in je kast. Combineer deze Ydence jas met een stoere jeans voor een nonchalante look of draag hem over een elegant jurkje voor een meer formele uitstraling. Het subtiele structuurpatroon in het imitatieleer voegt een extra dimensie toe aan je outfit. Meer informatie: De totale lengte is 50 cm bij maat S.

Merk Ydence
Bestelcode 30011004
Fabrikantcode

jacket megan ws2627

Fabrikant kleur 025 DARK BROWN
Kleur bruin
Materiaal 70% pu, 30% rayon
Hals Revers kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Patroon Imitatieleer
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Niet blekenNiet in de drogerNiet strijkenNiet wassen
Maat XS 6154145399377
Maat S 6154145410423
Maat M 6154145410430
Maat L 6154145411499
Maat XL 6154145412458
Maat XXL 6154145412472
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Ydence
  • Lady Day
  • Freequent
  • Vila
  • Pieces
  • Jacqueline de Yong
  • FOS Amsterdam
  • Donders
  • Vero Moda
  • Nukus
  • Noisy may
  • Lofty Manner
  • Zusss
  • Refined Department
  • EsQualo
  • Red Button
  • Hypedrop
  • Fluresk
  • NED
  • Zoso
  • Studio Amaya
  • Tommy Jeans
  • Cars
  • Mac
  • C&S The Label
  • Superdry
  • Calvin Klein
  • Rino & Pelle
  • TQ Amsterdam
  • Only
  • Harper & Yve
  • SisterS point
  • Garcia
  • LolaLiza
  • Geisha
  • Object
  • Ann&You
loader