• Ydence paarse dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames t-shirt | Close up
  • Ydence paarse dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames t-shirt | Close up
Ydence
49,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence paarse dames t-shirt

Dit stijlvolle bordeauxrode T-shirt van Ydence is een perfecte keuze voor de wintergarderobe. Met een regular fit en een vrouwelijke V-hals, straalt het zowel eenvoud als verfijning uit. De ribstructuur van de stof geeft het ontwerp diepte en karakter, terwijl de opvallende gouden knopen een vleugje luxe toevoegen. De 3/4 mouwen zijn ideaal voor de koudere maanden, en het normale lengteontwerp maakt het combineren met andere kledingstukken eenvoudig. Het Ydence T-shirt past uitstekend bij uiteenlopende gelegenheden. Of je nu een dag op kantoor hebt of een avondje uit, het biedt een stijlvolle, comfortabele optie. Draag het met een nette rok voor een formele look of combineer het met je favoriete jeans voor een meer casual verschijning. De subtiele textuurdynamiek en rijke kleur maken dit kledingstuk tot een veelzijdige must-have in je wintercollectie, zonder dat het een doorsnee keuze is. Voeg deze klassieker toe aan je collectie en ervaar de kwaliteit en stijl die Ydence je biedt.

Merk Ydence
Bestelcode 20023716
Fabrikantcode

knitted top daisy cw2624

Fabrikant kleur 157 PLUM
Kleur paars
Materiaal 68% viscose, 32% nylon
Hals V-hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Patroon Rib
Lengte Normaal
Mouwlengte 3/4 mouw
Machinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet strijken
Maat XS 6154145184140
Maat S 6154145184157
Maat M 6154145185178
Maat L 6154145186120
Maat XL 6154145186151
Maat XXL 6154145186168
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Ydence
  • EsQualo
  • Noisy may
  • Zoso
  • Freequent
  • Vero Moda
  • Donders
  • Cars
  • FOS Amsterdam
  • C&S The Label
  • Ann&You
  • LolaLiza
  • Zusss
  • Studio Amaya
  • Rino & Pelle
  • Garcia
  • Harper & Yve
  • TQ Amsterdam
  • Lady Day
  • NED
  • Geisha
  • Object
  • Mac
  • Nukus
  • Vila
  • Lofty Manner
  • Jacqueline de Yong
  • Hypedrop
  • Superdry
  • Only
  • Fluresk
  • Red Button
  • Calvin Klein
  • Pieces
  • Tommy Jeans
  • Refined Department
  • SisterS point
loader