• Ydence bruine dames blouse | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Model achteraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Model achteraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Model vooraanzicht
Ydence
59,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bruine dames blouse

Deze stijlvolle bruine geblokte blouse van Ydence is een veelzijdige aanvulling op je garderobe. De blouse biedt een comfortabele regular fit en is gemaakt van een wintervriendelijke mix van 97% polyester en 3% elastaan, waardoor hij zacht aanvoelt en perfect is voor de koudere maanden. De klassieke puntkraag en de knoopsluiting voegen een verfijnde touch toe aan het alledaagse ontwerp. De wrap-around details geven een extra accent aan de taille, waardoor deze blouse niet alleen casual is maar ook nog eens elegant oogt. De Ydence blouse is ideaal voor diverse gelegenheden. Of je nu een informele dag op kantoor hebt of een gezellige avond met vrienden, deze blouse zorgt voor een moeiteloze look. Combineer hem met een donkere jeans of een nette pantalon om je outfit te perfectioneren. Dankzij de lange mouwen houd je jezelf warm, terwijl de blokjespatroon voor zowel een tijdloze als modieuze uitstraling zorgt. Voeg dit veelzijdige stuk toe aan je collectie en ervaar het gemak van een veelzijdige stijlkeuze.

Merk Ydence
Bestelcode 15108495
Fabrikantcode

blouse isa ws2650

Fabrikant kleur 1120 BROWN CHECK
Kleur bruin
Materiaal 97% polyester, 3% elastan
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Geblokt
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerWarm strijken max 150°c
Maat XS 6154145588566
Maat S 6154145591559
Maat M 6154145591573
Maat L 6154145592501
Maat XL 6154145592570
Maat XXL 6154145595502
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Mac
  • Freequent
  • Object
  • Zusss
  • Nukus
  • Garcia
  • Harper & Yve
  • NED
  • Ydence
  • Only
  • Geisha
  • Pieces
  • C&S The Label
  • Cars
  • Lofty Manner
  • Zoso
  • Refined Department
  • Noisy may
  • Vero Moda
  • Calvin Klein
  • Lady Day
  • Jacqueline de Yong
  • Tommy Jeans
  • LolaLiza
  • Donders
  • SisterS point
  • Fluresk
  • Vila
  • FOS Amsterdam
  • Red Button
  • TQ Amsterdam
  • Ann&You
  • Hypedrop
  • EsQualo
  • Rino & Pelle
  • Studio Amaya
  • Superdry
loader