• Ydence paarse dames blouse | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Close up
  • Ydence paarse dames blouse | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames blouse | Close up
Ydence
64,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence paarse dames blouse

De Ydence damesblouse biedt een combinatie van stijl en comfort die je garderobe een winterse upgrade geeft. Deze bordeauxrode blouse, gemaakt van een mix van katoen en polyester, voelt zacht aan en heeft een casual uitstraling waarmee je in verschillende settings uitstekend uit de voeten kunt. Met een geborduurd patroon van paarse bloemen en lange mouwen trekt deze blouse subtiel de aandacht. De regular fit zorgt ervoor dat je je de hele dag comfortabel kunt voelen zonder in te boeten op stijl. Dankzij de klassieke puntkraag en knoopsluiting biedt de blouse veelzijdige combinatiemogelijkheden. Of je nu naar een informele bijeenkomst gaat of gewoon lekker thuis wilt ontspannen, deze blouse is een betrouwbare keuze. Combineer het met een spijkerbroek voor een casual look, of draag het met een nette rok om je outfit een verfijnde touch te geven. Met zijn normale lengte is de blouse gemakkelijk te stylen, wat hem tot een onmisbare aanvulling op je wintercollectie maakt.

Merk Ydence
Bestelcode 15108493
Fabrikantcode

blouse jasmijn ws2669

Fabrikant kleur 157 PLUM
Kleur paars
Materiaal 50% katoen, 50% polyester
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Geborduurd
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de droger
Maat XS 6154145729730
Maat S 6154145731757
Maat M 6154145732723
Maat L 6154145734741
Maat XL 6154145734772
Maat XXL 6154145735717
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL

Laatst bekeken

  • Pieces
  • Geisha
  • Nukus
  • Red Button
  • Zoso
  • Cars
  • Only
  • Freequent
  • Studio Amaya
  • Vila
  • Rino & Pelle
  • LolaLiza
  • Refined Department
  • Tommy Jeans
  • NED
  • Noisy may
  • Ydence
  • SisterS point
  • Donders
  • Superdry
  • Vero Moda
  • Lofty Manner
  • Harper & Yve
  • Lady Day
  • Hypedrop
  • Calvin Klein
  • Zusss
  • Mac
  • TQ Amsterdam
  • Ann&You
  • C&S The Label
  • FOS Amsterdam
  • Object
  • EsQualo
  • Garcia
  • Jacqueline de Yong
  • Fluresk
loader