• Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Model vooraanzicht
Jacqueline de yong
26,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong bruine dames blouse

Deze casual blouse van Jacqueline de Yong is een elegante keuze voor vrouwen die stijl en comfort willen combineren. Met een regular pasvorm en een verfijnde ronde hals, biedt deze blouse een moderne uitstraling die eenvoudig te combineren is met zowel een rok als een broek. De blouse heeft een knoopsluiting aan de achterkant, wat een subtiele nuance toevoegt aan het ontwerp. De kleur 'Mulch' zorgt ervoor dat je outfit moeiteloos opvalt, zonder te overdrijven. Ideaal voor de winter, dankzij de lange mouwen en de normale lengte, is deze blouse zowel praktisch als modieus. Draag het naar kantoor voor een professionele look of combineer het met een spijkerbroek voor een relaxte, maar stijlvolle uitstraling tijdens een avondje uit. De Jacqueline de Yong blouse is een veelzijdige aanvulling op je garderobe die bijdraagt aan een moeiteloos chique voorkomen. Geschikt voor diverse gelegenheden, zal het snel een favoriet in je kledingkast worden.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013717
Fabrikantcode

jdyaya l/s hn top wvn dia 15359601

Fabrikant kleur Mulch
Kleur bruin
Materiaal 51% gerecycled polyester, 49% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 40°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715950867430
Maat S 5715912625795
Maat M 5715912625801
Maat L 5715950867423
Maat XL 5715950867447
Maat XXL 5715950867454
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Ann&You
  • Only
  • Red Button
  • Studio Amaya
  • Donders
  • Nukus
  • Zusss
  • Mac
  • Garcia
  • NED
  • Noisy may
  • Lofty Manner
  • Tommy Jeans
  • Vila
  • Fluresk
  • Jacqueline de Yong
  • FOS Amsterdam
  • Harper & Yve
  • Freequent
  • SisterS point
  • Hypedrop
  • Refined Department
  • C&S The Label
  • Superdry
  • LolaLiza
  • Rino & Pelle
  • Calvin Klein
  • Vero Moda
  • Lady Day
  • Cars
  • TQ Amsterdam
  • Ydence
  • Geisha
  • Pieces
  • EsQualo
  • Object
  • Zoso
loader