• Ydence groene dames sweater | Model achteraanzicht
  • Ydence groene dames sweater | Model vooraanzicht
  • Ydence groene dames sweater | Close up
  • Ydence groene dames sweater | Vooraanzicht
  • Ydence groene dames sweater | Achteraanzicht
  • Ydence groene dames sweater | Unique Selling Point
  • Ydence groene dames sweater | Model vooraanzicht
  • Ydence groene dames sweater | Model achteraanzicht
  • Ydence groene dames sweater | Model vooraanzicht
  • Ydence groene dames sweater | Close up
  • Ydence groene dames sweater | Vooraanzicht
  • Ydence groene dames sweater | Achteraanzicht
  • Ydence groene dames sweater | Unique Selling Point
  • Ydence groene dames sweater | Model vooraanzicht
Ydence
69,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence groene dames sweater

Deze casual Ydence sweater in olijfgroen is een stijlvolle toevoeging aan je wintergarderobe. Gemaakt van een comfortabele mix van 50% katoen en 50% elastan, biedt hij een zachte en ademende pasvorm. Het regular model is voorzien van een praktische rits aan de voorzijde. De hoge hals geeft niet alleen extra warmte, maar voegt ook een eigentijds element toe aan je outfit. De subtiele tekst "Ydence Suite, Luxury Escape" op de borst en achterzijde geeft deze sweater een verfijnde uitstraling. Door zijn casual stijl is deze Ydence sweater perfect voor ontspannen momenten thuis of een casual dagje uit. Combineer hem met je favoriete jeans of een comfortabele broek voor een moeiteloze look. Met lange mouwen en een normale lengte biedt deze sweater niet alleen comfort, maar ook veelzijdigheid in elke seizoensgebonden garderobe. Of je nu van plan bent een rustige wandeltocht te maken of gezellig binnen wilt blijven, deze sweater is een veelzijdige keuze voor elke gelegenheid.

Merk Ydence
Model sweater
Bestelcode 20310186
Fabrikantcode

sweater ydence suite ws2652

Fabrikant kleur 044 OLIVE
Kleur groen
Materiaal 50% katoen, 50% elastan
Hals High neck
Productgroep Sweaters
Pasvorm Regular
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de droger
Maat XS 6154145612612
Maat S 6154145612643
Maat M 6154145612681
Maat L 6154145613633
Maat XL 6154145615682
Maat XXL 6154145616610
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • TQ Amsterdam
  • Geisha
  • Rino & Pelle
  • Jacqueline de Yong
  • Tommy Jeans
  • Calvin Klein
  • Hypedrop
  • Nukus
  • Fluresk
  • NED
  • Only
  • Zoso
  • SisterS point
  • Freequent
  • Red Button
  • Pieces
  • Ydence
  • Object
  • EsQualo
  • Donders
  • Cars
  • FOS Amsterdam
  • Ann&You
  • Zusss
  • Refined Department
  • Lady Day
  • C&S The Label
  • Noisy may
  • Studio Amaya
  • Mac
  • Garcia
  • Vila
  • LolaLiza
  • Superdry
  • Lofty Manner
  • Vero Moda
  • Harper & Yve
loader