• Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model achteraanzicht
Jacqueline de yong
26,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong zwarte dames blouse

Deze elegante blouse van Jacqueline de Yong is een veelzijdige toevoeging aan je wintergarderobe. Met een stijlvolle ronde hals en lange mouwen, biedt deze blouse een comfortabele regular fit die ideaal is voor verschillende gelegenheden. De zachte zwarte stof heeft een subtiele glans, wat een verfijnde uitstraling geeft. Dankzij de knoopsluiting aan de achterkant blijft het design minimalistisch en chic, zonder in te boeten op gemak en stijl. Of je nu naar kantoor gaat of een casual avondje uit plant, deze blouse past perfect bij elke gelegenheid. Combineer het met een chique rok voor een formele setting, of draag het met een spijkerbroek voor een meer ontspannen look. Het tijdloze ontwerp zorgt ervoor dat je probleemloos kunt variëren tussen verschillende stijlen. Met zijn veelzijdigheid en eigentijdse uitstraling is deze blouse de ideale keuze voor elke modebewuste vrouw.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013715
Fabrikantcode

jdyaya l/s hn top wvn dia 15359601

Fabrikant kleur Black
Kleur zwart
Materiaal 51% gerecycled polyester, 49% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 40°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715826617459
Maat S 5715729134299
Maat M 5715729134329
Maat L 5715826617466
Maat XL 5715826617534
Maat XXL 5715826617541
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • FOS Amsterdam
  • Harper & Yve
  • Geisha
  • Superdry
  • Pieces
  • Lofty Manner
  • Red Button
  • Zusss
  • Refined Department
  • SisterS point
  • Donders
  • TQ Amsterdam
  • EsQualo
  • Rino & Pelle
  • C&S The Label
  • Ann&You
  • Tommy Jeans
  • Hypedrop
  • Lady Day
  • Object
  • Nukus
  • Vero Moda
  • Cars
  • Studio Amaya
  • Freequent
  • Jacqueline de Yong
  • Calvin Klein
  • Garcia
  • Mac
  • Vila
  • Only
  • Zoso
  • LolaLiza
  • Fluresk
  • Ydence
  • NED
  • Noisy may
loader