• Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames blouse | Close up
Jacqueline de yong
39,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong zwarte dames blouse

De Jacqueline de Yong blouse in zwart is een veelzijdige toevoeging aan je kast. Met een regular fit pasvorm en een elegante puntkraag, biedt deze blouse een casual uitstraling die perfect past bij verschillende gelegenheden. De knoopsluiting aan de voorkant geeft het een klassieke touch, terwijl de normale lengte en lange mouwen zorgen voor extra comfort tijdens de koelere herfstdagen. De lichte tailleband met trekkoordaccent voegt subtiele details toe, wat zorgt voor een verfijnde look zonder afleiding. Deze damesblouse is ideaal voor een casual dag op kantoor of een ontspannen uitje met vrienden. Combineer de blouse met een donkere jeans en laarzen voor een moeiteloos stijlvolle look. Dankzij het tijdloze ontwerp en de duurzame materialen, heb je met deze Jacqueline de Yong blouse een kledingstuk dat seizoen na seizoen je outfits zal verrijken. Geniet van de subtiele elegantie en het gemak van een item dat net zo goed voelt als het eruitziet.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013713
Fabrikantcode

jdymilena l/s shirt wvn exp 15379508

Fabrikant kleur Black
Kleur zwart
Materiaal 92% viscose lenzing ecovero, 8% polyester
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Drogen aan de waslijnMachinewas 40°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet strijkenStomerij
Maat XS 5715905274191
Maat S 5715905274207
Maat M 5715905274214
Maat L 5715905274221
Maat XL 5715905274276
Maat XXL 5715950823177
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Calvin Klein
  • Nukus
  • Cars
  • EsQualo
  • Ann&You
  • Rino & Pelle
  • NED
  • Mac
  • TQ Amsterdam
  • FOS Amsterdam
  • Freequent
  • Hypedrop
  • Vero Moda
  • Harper & Yve
  • Red Button
  • Noisy may
  • Vila
  • Donders
  • Object
  • Tommy Jeans
  • Geisha
  • C&S The Label
  • Jacqueline de Yong
  • Only
  • LolaLiza
  • Refined Department
  • SisterS point
  • Studio Amaya
  • Pieces
  • Lady Day
  • Superdry
  • Zoso
  • Fluresk
  • Ydence
  • Garcia
  • Zusss
  • Lofty Manner
loader