• Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Close up
Jacqueline de yong
39,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong bruine dames blouse

De Jacqueline de Yong blouse in de kleur chocolate plum is een stijlvolle keuze voor je wintergarderobe. Met zijn regular fit en lange mouwen biedt deze blouse comfort zonder in te boeten op stijl. De klassieke puntkraag en de knoopsluiting aan de voorkant geven het geheel een tijdloze uitstraling. Daarnaast zorgt het verstelbare trekkoord in de taille voor een flatterend accent, wat de blouse een speels karakter geeft. Deze blouse is ideaal voor casual settings maar misstaat ook zeker niet in een meer formele context. Combineer het met een nette broek voor een kantooruitstraling of draag het met je favoriete jeans voor een ontspannen dagje uit. De subtiele chocolate plum tint biedt veelzijdige combinatiemogelijkheden met andere kleuren en stijlen. Voeg deze veelzijdige Jacqueline de Yong blouse toe aan je garderobe voor een tijdloze look die je moeiteloos kunt aanpassen aan verschillende gelegenheden.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013714
Fabrikantcode

jdymilena l/s shirt wvn exp 15379508

Fabrikant kleur Chocolate Plum
Kleur bruin
Materiaal 92% viscose, 8% polyester
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Drogen aan de waslijnMachinewas 40°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet strijkenStomerij
Maat XS 5715950823153
Maat S 5715947251761
Maat M 5715947251778
Maat L 5715950823160
Maat XL 5715950823191
Maat XXL 5715950823184
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Jacqueline de Yong
  • Mac
  • LolaLiza
  • Zusss
  • Tommy Jeans
  • Only
  • Refined Department
  • Geisha
  • Zoso
  • Calvin Klein
  • Donders
  • Rino & Pelle
  • Noisy may
  • Cars
  • Lofty Manner
  • Ydence
  • Hypedrop
  • C&S The Label
  • Fluresk
  • TQ Amsterdam
  • Lady Day
  • Garcia
  • Vila
  • Pieces
  • Red Button
  • Ann&You
  • Studio Amaya
  • Object
  • NED
  • Nukus
  • Superdry
  • EsQualo
  • Freequent
  • Vero Moda
  • FOS Amsterdam
  • SisterS point
  • Harper & Yve
loader