• Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
      • 21 dagen bedenktijd
      • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
      • Spaar 4% korting bij elke aankoop

      Jacqueline de Yong taupe dames trui

      Deze casual trui van Jacqueline de Yong is een veelzijdige aanwinst voor jouw wintergarderobe. Gemaakt van comfortabele materialen, biedt de trui een regular pasvorm die bewegingsvrijheid zonder concessies aan stijl geeft. De kleur Falcon/Melange zorgt voor een subtiele en verfijnde uitstraling, perfect passend bij de serene wintertinten. Dit kledingstuk is voorzien van een ronde hals en driekwart mouwen, waardoor het een ideaal laagje is voor de koelere dagen. De trui heeft een normale lengte en past moeiteloos bij zowel een informele als iets gekledere look. Draag het op een relaxte jeans voor een dagje uit, of combineer het met een nette rok voor een meer geklede uitstraling. De truien uit de collectie van Jacqueline de Yong zijn ontworpen met oog op de moderne vrouw en bieden zowel comfort als stijl, ideaal voor verschillende gelegenheden van een rustige middag thuis tot een casual dag op kantoor.

      Merk Jacqueline de yong
      Bestelcode 20021848
      Fabrikantcode

      jdyelanora 3/4 pullover knt noos 15370189

      Fabrikant kleur Falcon/MELANGE
      Kleur taupe
      Materiaal 74% acryl, 20% nylon, 6% elastaan
      Hals Ronde hals
      Productgroep Truien
      Pasvorm Regular
      Lengte Normaal
      Mouwlengte 3/4 mouw
      Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
      Maat XS 5715948573206
      Maat S 5715910295631
      Maat M 5715910295679
      Maat L 5715948573213
      Maat XL 5715948573190
      Maat XXL 5715948573275
        winkel online
      Maat XS
      Maat S
      Maat M
      Maat L
      Maat XL
      Maat XXL
      • Freequent
      • Object
      • EsQualo
      • Pieces
      • Cars
      • Noisy may
      • Jacqueline de Yong
      • C&S The Label
      • Rino & Pelle
      • LolaLiza
      • Only
      • Zusss
      • Garcia
      • Nukus
      • Studio Amaya
      • Lady Day
      • Donders
      • NED
      • Tommy Jeans
      • Harper & Yve
      • Vero Moda
      • SisterS point
      • FOS Amsterdam
      • Red Button
      • Zoso
      • Ann&You
      • Fluresk
      • Calvin Klein
      • Superdry
      • Geisha
      • Lofty Manner
      • Vila
      • Ydence
      • Mac
      • Refined Department
      • TQ Amsterdam
      • Hypedrop
      loader