• Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Model vooraanzicht
Jacqueline de yong
34,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong zwarte dames trui

Deze zwarte trui van Jacqueline de Yong is een perfecte aanvulling voor je wintergarderobe. Gemaakt van een comfortabele mix van 97% polyester en 3% elastaan, biedt de trui een regular fit die zich moeiteloos aanpast aan elke lichaamsvorm. De elegante V-hals met subtiel kantdetail geeft deze casual trui een verfijnde uitstraling. Ideaal om te dragen tijdens informele bijeenkomsten of een dagje uit, waarbij je stijl en comfort wilt combineren. De lange mouwen en de normale lengte maken deze trui geschikt voor verschillende weeromstandigheden. Combineer de trui van Jacqueline de Yong met een nette broek of een rok voor een avondje uit, of draag hem met je favoriete jeans voor een relaxte uitstraling. Het subtiele kantpatroon aan de hals voegt net dat beetje extra flair toe, waardoor je altijd goed voor de dag komt. Deze trui laat zich moeiteloos combineren met diverse stijlen, waardoor hij een veelzijdige keuze is voor elke dag.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20021711
Fabrikantcode

jdymary l/s lace pullover knt 15190744

Fabrikant kleur Black/W.NEW LAC
Kleur zwart
Materiaal 97% polyester, 3% elastan
Hals V-hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Kant
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Kledingoptie Reversible
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715948578218
Maat S 5715948578225
Maat M 5715948578195
Maat L 5715948578201
Maat XL 5715948578287
Maat XXL 5715948578270
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Garcia
  • NED
  • Zusss
  • Studio Amaya
  • Nukus
  • Vila
  • Cars
  • Refined Department
  • Pieces
  • FOS Amsterdam
  • Superdry
  • Freequent
  • Zoso
  • Ann&You
  • LolaLiza
  • Ydence
  • C&S The Label
  • Red Button
  • Tommy Jeans
  • Only
  • Object
  • Calvin Klein
  • SisterS point
  • Noisy may
  • TQ Amsterdam
  • Rino & Pelle
  • Vero Moda
  • Lofty Manner
  • Geisha
  • Mac
  • EsQualo
  • Jacqueline de Yong
  • Lady Day
  • Harper & Yve
  • Donders
  • Fluresk
  • Hypedrop
loader