• Geisha blauwe dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
  • Geisha blauwe dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha blauwe dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha blauwe dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
  • Geisha blauwe dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha blauwe dames blouse | Kleurstaal
Geisha
79,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha blauwe dames blouse

Deze kleurrijke damesblouse van Geisha is een opvallende toevoeging aan je wintergarderobe. De levendige bloemenprint tegen de diepe blauwe achtergrond maakt van dit kledingstuk een echte blikvanger. De blouse is vervaardigd van 85% viscose en 15% polyamide, wat zorgt voor een lichte en soepele stof die prettig aanvoelt op de huid. Met een puntkraag en een knoopsluiting behoudt deze blouse een klassieke uitstraling, terwijl de lange mouwen en normale lengte zorgen voor een comfortabele pasvorm. Perfect voor casual gelegenheden, biedt deze blouse veelzijdigheid in je outfits. Draag het met een jeans voor een ontspannen middag met vrienden, of combineer het met een donkere rok voor een meer gestroomlijnde look. De rijke kleurentinten en het opvallende patroon maken het makkelijk om dit kledingstuk te matchen met diverse accessoires, waarmee je je eigen unieke stijl kunt accentueren. Het design van deze Geisha blouse zorgt ervoor dat je altijd stijlvol voor de dag komt, ongeacht de gelegenheid.

Merk Geisha
Bestelcode 15107988
Fabrikantcode

kleurrijke blouse met bloemenprint 63939 20

Fabrikant kleur BLUE/CORAL/GREEN
Kleur blauw
Materiaal 85% viscose, 15% polyamide
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Bloemen
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833633788
Maat S 8720833623604
Maat M 8720833633795
Maat L 8720833633801
Maat XL 8720833633818
Maat XXL 8720833633825
Maat XXXL 8720833633832
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Rino & Pelle
  • Donders
  • EsQualo
  • Fluresk
  • Zoso
  • Vero Moda
  • Garcia
  • TQ Amsterdam
  • NED
  • FOS Amsterdam
  • Ydence
  • Studio Amaya
  • Ann&You
  • Cars
  • Only
  • LolaLiza
  • Zusss
  • Mac
  • Refined Department
  • Tommy Jeans
  • SisterS point
  • Jacqueline de Yong
  • Geisha
  • Object
  • Vila
  • Lofty Manner
  • Superdry
  • Freequent
  • Hypedrop
  • Noisy may
  • Red Button
  • C&S The Label
  • Calvin Klein
  • Pieces
  • Lady Day
  • Harper & Yve
  • Nukus
loader