• Donders blauwe dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe dames jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Zijaanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe dames jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Zijaanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders blauwe dames jas

De halflange damesjas van Donders is een stijlvolle en veelzijdige aanvulling op je garderobe. Gemaakt van 100% polyester, biedt deze jas een comfortabele en duurzame optie voor dagelijks gebruik. Met zijn zachte, lichtblauwe kleur en de verfijnde revers kraag, straalt de jas een tijdloze elegantie uit. De combinatie van knoop- en ritssluiting zorgt voor extra bescherming tegen de kou, terwijl de steekzakken niet alleen praktisch zijn, maar ook bijdragen aan de casual uitstraling. Deze jas van DNR is perfect voor uiteenlopende gelegenheden, van een ontspannen weekendwandeling tot een casual dag op kantoor. De regular fit en lange mouwen bieden een flatterende pasvorm zonder in te boeten aan comfort. Dankzij de lichte voering blijf je warm in koelere seizoenen, terwijl de klassieke uitstraling zich moeiteloos laat combineren met zowel jeans als een nette rok. Een ideale keuze voor wie zoekt naar een stijlvolle, maar praktische jas.

Merk Donders
Bestelcode 70010043
Fabrikantcode

wool jacket 26173

Fabrikant kleur 774 SKY BLUE
Kleur blauw
Materiaal 100% polyester
Hals Revers kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322100746
Maat M 8717322100753
Maat L 8717322100760
Maat XL 8717322100777
Maat XXL 8717322100784
Maat XXXL 8717322100791
Maat XXXXL 8717322100807
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • FOS Amsterdam
  • NED
  • Lady Day
  • Vero Moda
  • Geisha
  • C&S The Label
  • Zoso
  • Object
  • Studio Amaya
  • Tommy Jeans
  • Vila
  • Harper & Yve
  • EsQualo
  • Pieces
  • Nukus
  • Jacqueline de Yong
  • Noisy may
  • Garcia
  • SisterS point
  • Only
  • Rino & Pelle
  • Donders
  • Cars
  • Ann&You
  • Fluresk
  • LolaLiza
  • Freequent
  • Lofty Manner
  • Ydence
  • TQ Amsterdam
  • Calvin Klein
  • Mac
  • Red Button
  • Superdry
  • Hypedrop
  • Zusss
  • Refined Department
loader