• Donders beige dames jas | Vooraanzicht
  • Donders beige dames jas | Zijaanzicht
  • Donders beige dames jas | Achteraanzicht
  • Donders beige dames jas | Vooraanzicht
  • Donders beige dames jas | Zijaanzicht
  • Donders beige dames jas | Achteraanzicht
Donders
159,95
Maat kiezen
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders beige dames jas

Deze elegante jas van Donders is een veelzijdig kledingstuk voor dames dat je outfit moeiteloos compleet maakt. Het heeft een mooie, neutrale beige kleur die ideaal is voor elke garderobe. Met de revers kraag en knoopsluiting heeft de jas een klassieke uitstraling. Dankzij de regular fit biedt het een comfortabele pasvorm, terwijl de lange mouwen en normale lengte zorgen voor een tijdloze look. Bij uitstek geschikt voor casual en meer formele gelegenheden, biedt de jas tal van stylingopties. De praktische steekzakken zijn handig voor het opbergen van kleine persoonlijke spullen. Of je nu een dagje de stad in gaat of een nette uitstraling wilt voor op kantoor, deze jas combineert stijl met functie. De ceintuur zorgt voor een verfijnde finishing touch, waardoor je de pasvorm naar wens kunt aanpassen.

Merk Donders
Bestelcode 70010051
Fabrikantcode

wool jacket 26172

Fabrikant kleur 920 MOUSE GREY
Kleur beige
Hals Revers kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322100463
Maat M 8717322100470
Maat L 8717322100487
Maat XL 8717322100494
Maat XXL 8717322100500
Maat XXXL 8717322100517
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • C&S The Label
  • Mac
  • Vero Moda
  • Object
  • Garcia
  • Nukus
  • Vila
  • Superdry
  • Harper & Yve
  • Geisha
  • EsQualo
  • Lofty Manner
  • Noisy may
  • Tommy Jeans
  • Red Button
  • Hypedrop
  • Cars
  • Donders
  • Pieces
  • Freequent
  • SisterS point
  • Studio Amaya
  • Zoso
  • Ydence
  • FOS Amsterdam
  • Jacqueline de Yong
  • Zusss
  • Lady Day
  • TQ Amsterdam
  • LolaLiza
  • Calvin Klein
  • Refined Department
  • NED
  • Ann&You
  • Fluresk
  • Only
  • Rino & Pelle
loader