• LolaLiza bruine dames jas | Model vooraanzicht
  • LolaLiza bruine dames jas | Model zijaanzicht
  • LolaLiza bruine dames jas | Model vooraanzicht
  • LolaLiza bruine dames jas | Close up
  • LolaLiza bruine dames jas | Vooraanzicht
  • LolaLiza bruine dames jas | Achteraanzicht
  • LolaLiza bruine dames jas | Close up
  • LolaLiza bruine dames jas | Model vooraanzicht
  • LolaLiza bruine dames jas | Model zijaanzicht
  • LolaLiza bruine dames jas | Model vooraanzicht
  • LolaLiza bruine dames jas | Close up
  • LolaLiza bruine dames jas | Vooraanzicht
  • LolaLiza bruine dames jas | Achteraanzicht
  • LolaLiza bruine dames jas | Close up
Lolaliza
99,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

LolaLiza bruine dames jas

Deze stijlvolle LolaLiza damesjas in een rijke bordeauxkleur is een veelzijdige keuze voor je wintergarderobe. Met zijn regular fit en halflange ontwerp biedt de jas een comfortabele pasvorm die je warm houdt tijdens koude dagen. De jas is vervaardigd uit 90% polyester en 10% wol, wat zorgt voor een duurzame en isolerende stof. De opvallende dubbele knoopsluiting en de elegante reverskraag geven deze jas een tijdloze charme. Dankzij de paspelzakken is er voldoende ruimte voor je essentials. Deze jas is perfect voor casual uitstapjes, of je nu een wandeling maakt in het park of een dag in de stad doorbrengt. Het eenvoudige maar chique ontwerp laat zich gemakkelijk combineren met zowel nette als casual outfits, waardoor je altijd stijlvol voor de dag komt. Of je nu kiest voor een elegant jurkje of een comfortabele broek, deze LolaLiza jas maakt je look compleet.

Merk Lolaliza
Bestelcode 30104231
Fabrikantcode

o woods 23000820

Fabrikant kleur 3720 DARK CHOCO
Kleur bruin
Materiaal 90% polyester, 10% wol
Hals Revers kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Paspelzakken
Sluiting Knoop
Voering Polyester
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat S 5401244140524
Maat M 5401244140531
Maat L 5401244140548
Maat XL 5401244140555
Maat XXL 5401244140562
Maat XXXL 5401244140579
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • EsQualo
  • Superdry
  • Garcia
  • Vero Moda
  • NED
  • C&S The Label
  • Jacqueline de Yong
  • Zoso
  • Zusss
  • Tommy Jeans
  • Ydence
  • Calvin Klein
  • Nukus
  • Geisha
  • Mac
  • Only
  • LolaLiza
  • Red Button
  • Fluresk
  • Lofty Manner
  • Rino & Pelle
  • Noisy may
  • Harper & Yve
  • Vila
  • Ann&You
  • Pieces
  • Refined Department
  • FOS Amsterdam
  • SisterS point
  • Freequent
  • Studio Amaya
  • Object
  • Hypedrop
  • TQ Amsterdam
  • Cars
  • Donders
  • Lady Day
loader