• Donders roze dames jas | Vooraanzicht
  • Donders roze dames jas | Zijaanzicht
  • Donders roze dames jas | Achteraanzicht
  • Donders roze dames jas | Vooraanzicht
  • Donders roze dames jas | Zijaanzicht
  • Donders roze dames jas | Achteraanzicht
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders roze dames jas

Deze elegante roze jas van Donders, uit de collectie van DNR, is de perfecte keuze voor de moderne vrouw die op zoek is naar stijl en comfort. De jas heeft een regular fit en is vervaardigd uit 100% polyester, waardoor hij aangenaam draagt. De halflange lengte en lange mouwen maken hem ideaal voor iedere seizoensovergang. De jas heeft een verfijnde uitstraling door de revers kraag en een unieke combinatie van knoop- en ritssluiting, waardoor je eenvoudig kunt variëren in stijl en gemak. De steekzakken voegen zowel functionaliteit als stijl toe, perfect voor casual dagelijkse outfits of een iets gekledere gelegenheid. Dit tijdloze stuk kan prima worden gecombineerd met zowel een nette broek als een casual jeans, afhankelijk van je plannen voor de dag. De volledig gevoerde binnenkant geeft extra comfort tijdens koelere dagen. Of je nu onderweg bent naar kantoor of een dagje uit plant in de stad, deze jas biedt de perfecte balans tussen mode en praktijk. Een veelzijdige keuze die niet mag ontbreken in je garderobe.

Merk Donders
Bestelcode 70010042
Fabrikantcode

wool jacket 26173

Fabrikant kleur 215 PINK PANTER
Kleur roze
Materiaal 100% polyester
Hals Revers kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322100678
Maat M 8717322100685
Maat L 8717322100692
Maat XL 8717322100708
Maat XXL 8717322100715
Maat XXXL 8717322100722
Maat XXXXL 8717322100739
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Rino & Pelle
  • Object
  • Vila
  • Only
  • Donders
  • Vero Moda
  • Superdry
  • Lady Day
  • Noisy may
  • Red Button
  • Freequent
  • Mac
  • Refined Department
  • Zoso
  • Pieces
  • SisterS point
  • Zusss
  • Ydence
  • Hypedrop
  • Cars
  • Nukus
  • LolaLiza
  • Garcia
  • TQ Amsterdam
  • Calvin Klein
  • Studio Amaya
  • Harper & Yve
  • Tommy Jeans
  • Geisha
  • Jacqueline de Yong
  • C&S The Label
  • NED
  • Ann&You
  • Lofty Manner
  • EsQualo
  • Fluresk
  • FOS Amsterdam
loader