• Donders bruine dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders bruine dames jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine dames jas | Achteraanzicht
  • Donders bruine dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders bruine dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders bruine dames jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine dames jas | Achteraanzicht
  • Donders bruine dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
Donders
189,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders bruine dames jas

Deze stijlvolle damesjas van Donders combineert functionaliteit met een casual uitstraling, ideaal voor elke dag. Met een comfortabele regular fit en vervaardigd uit 100% polyester, biedt deze jas de warmte die je nodig hebt tijdens de koudere seizoenen. De halflange lengte zorgt ervoor dat je dynamisch en vrij kunt bewegen, terwijl de high neck het ontwerp net dat beetje extra verfijning geeft. De zachte bruine kleur en het subtiele gewatteerde patroon voegen een vleugje elegantie toe aan je wintergarderobe. Dankzij de praktische details zoals ritszakken houd je je persoonlijke spullen altijd veilig bij de hand. De knoop- en ritssluiting zorgen voor extra bescherming tegen de kou. Deze DNR jas is niet alleen geschikt voor een dag op kantoor, maar ook perfect voor een ontspannen weekenduitje of een wandeling in het park. Met zijn tijdloze design en veelzijdige stijl past deze jas moeiteloos bij verschillende outfits, of je nu kiest voor een nette of casual look. Een betrouwbare keuze voor elke gelegenheid.

Merk Donders
Bestelcode 70010046
Fabrikantcode

textile jacket 26179

Fabrikant kleur 542 COSY BROWN
Kleur bruin
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322113555
Maat M 8717322113562
Maat L 8717322113579
Maat XL 8717322113586
Maat XXL 8717322113593
Maat XXXL 8717322113609
Maat XXXXL 8717322113616
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Only
  • LolaLiza
  • Red Button
  • Lofty Manner
  • Object
  • Harper & Yve
  • Garcia
  • Ann&You
  • Pieces
  • Jacqueline de Yong
  • Vero Moda
  • Freequent
  • SisterS point
  • C&S The Label
  • Calvin Klein
  • Vila
  • Geisha
  • Ydence
  • Superdry
  • Fluresk
  • Mac
  • Noisy may
  • Refined Department
  • Studio Amaya
  • EsQualo
  • Hypedrop
  • Lady Day
  • Rino & Pelle
  • Donders
  • Nukus
  • Zusss
  • Tommy Jeans
  • TQ Amsterdam
  • Cars
  • FOS Amsterdam
  • NED
  • Zoso
loader