• Donders blauwe dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe dames jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Model achteraanzicht
  • Donders blauwe dames jas |
  • Donders blauwe dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe dames jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Model achteraanzicht
  • Donders blauwe dames jas |
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders blauwe dames jas

Deze elegante Donders damesjas in steel blue biedt een perfecte combinatie van stijl en warmte, ideaal voor de winter. Gemaakt van 100% polyester, zorgt het gewatteerde ontwerp voor een comfortabele pasvorm die zowel functioneel als modieus is. De jas heeft een halflange lengte en een capuchon, wat bescherming biedt tegen koude wind en regen. De steekzakken zijn praktisch voor het opbergen van kleine benodigdheden of om je handen lekker warm te houden. Met zijn casual stijl is deze jas van DNR een veelzijdige keuze voor verschillende gelegenheden, van een ontspannende wandeling in het park tot een dagje in de stad. De knoopsluiting voegt een traditioneel accent toe, terwijl de regelmatige pasvorm zorgt voor bewegingsvrijheid zonder in te boeten op silhouet. Of je nu onderweg bent naar werk of geniet van een weekendje weg, deze jas biedt comfort en stijl in elk detail.

Merk Donders
Bestelcode 70010044
Fabrikantcode

textile jacket 26185

Fabrikant kleur Steel Blue
Kleur blauw
Materiaal 100% polyester
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop
Voering Gewatteerd polyester
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322102429
Maat M 8717322102436
Maat L 8717322102443
Maat XL 8717322102450
Maat XXL 8717322102467
Maat XXXL 8717322102474
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Cars
  • Studio Amaya
  • Calvin Klein
  • Donders
  • Tommy Jeans
  • Mac
  • Ann&You
  • Harper & Yve
  • LolaLiza
  • Ydence
  • Geisha
  • Freequent
  • Pieces
  • Zoso
  • Vila
  • TQ Amsterdam
  • NED
  • SisterS point
  • Lofty Manner
  • FOS Amsterdam
  • Nukus
  • Noisy may
  • Hypedrop
  • Rino & Pelle
  • Superdry
  • Refined Department
  • Object
  • Lady Day
  • Red Button
  • EsQualo
  • Jacqueline de Yong
  • Fluresk
  • Only
  • Zusss
  • C&S The Label
  • Vero Moda
  • Garcia
loader