• Donders grijze dames jas | Vooraanzicht
  • Donders grijze dames jas | Achteraanzicht
  • Donders grijze dames jas | Zijaanzicht
  • Donders grijze dames jas | Vooraanzicht
  • Donders grijze dames jas | Achteraanzicht
  • Donders grijze dames jas | Zijaanzicht
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders grijze dames jas

Deze elegante damesjas van Donders biedt de perfecte mix van stijl en functionaliteit. Gemaakt van 100% polyester is de jas zowel duurzaam als comfortabel. De halflange lengte maakt het een ideale keuze voor verschillende seizoenen. Met een klassieke revers kraag en een combinatie van knoop- en ritssluiting, heeft de jas een tijdloze uitstraling. De subtiele kleur, 140 STONE, zorgt ervoor dat je de jas eenvoudig kunt combineren met diverse outfits. Of je nu een zakelijke afspraak hebt of een casual uitje plant, deze jas is een veelzijdige keuze. De regular fit pasvorm van de jas garandeert een comfortabele en flatterende uitstraling voor verschillende lichaamstypes. Praktische steekzakken bieden voldoende ruimte voor je essentials, terwijl de lange mouwen extra warmte bieden op koelere dagen. Deze Donders jas is perfect voor alledaags gebruik, van een middag in de stad tot een avondwandeling. Met zijn stijlvolle design en praktische eigenschappen is het een waardevolle toevoeging aan je garderobe.

Merk Donders
Bestelcode 70010041
Fabrikantcode

wool jacket 26173

Fabrikant kleur 140 STONE
Kleur grijs
Materiaal 100% polyester
Hals Revers kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322100609
Maat M 8717322100616
Maat L 8717322100623
Maat XL 8717322100630
Maat XXL 8717322100647
Maat XXXL 8717322100654
Maat XXXXL 8717322100661
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Zoso
  • Zusss
  • Lady Day
  • Rino & Pelle
  • Pieces
  • Hypedrop
  • Fluresk
  • Calvin Klein
  • Ann&You
  • Harper & Yve
  • Red Button
  • Lofty Manner
  • Mac
  • C&S The Label
  • FOS Amsterdam
  • Studio Amaya
  • Garcia
  • TQ Amsterdam
  • Jacqueline de Yong
  • Vila
  • Vero Moda
  • Superdry
  • LolaLiza
  • Tommy Jeans
  • NED
  • Freequent
  • Donders
  • Geisha
  • Noisy may
  • Object
  • SisterS point
  • Nukus
  • Only
  • Refined Department
  • Ydence
  • Cars
  • EsQualo
loader