• Donders taupe dames jas | Model vooraanzicht
  • Donders taupe dames jas | Vooraanzicht
  • Donders taupe dames jas | Zijaanzicht
  • Donders taupe dames jas | Achteraanzicht
  • Donders taupe dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders taupe dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders taupe dames jas | Model vooraanzicht
  • Donders taupe dames jas | Vooraanzicht
  • Donders taupe dames jas | Zijaanzicht
  • Donders taupe dames jas | Achteraanzicht
  • Donders taupe dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders taupe dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
Donders
169,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders taupe dames jas

Deze halflange jas van Donders is een veelzijdige toevoeging aan je garderobe. Met zijn elegante reverskraag en knoopsluiting biedt de jas een tijdloze uitstraling. Gemaakt voor dames, de regular pasvorm zorgt voor comfort zonder in te boeten op stijl. De jas is gevoerd met polyester, waardoor hij ideaal is voor verscheidene seizoenen. De subtiele aardetint maakt deze jas perfect voor casual settings, of je nu een gezellige wandeling maakt of een dagje in de stad doorbrengt. Dankzij de praktische steekzakken kun je gemakkelijk je handen warm houden of je benodigdheden bij de hand hebben. Combineer de jas moeiteloos met zowel casual outfits als meer formele kleding, en ervaar de veelzijdigheid en het comfort die deze jas van Donders te bieden heeft.

Merk Donders
Bestelcode 70010040
Fabrikantcode

wool jacket 26181

Fabrikant kleur 130 TAUPE
Kleur taupe
Materiaal 97% polyester, 3% wol
Hals Revers kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop
Voering Polyester
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322101514
Maat M 8717322101521
Maat L 8717322101538
Maat XL 8717322101545
Maat XXL 8717322101552
Maat XXXL 8717322101569
Maat XXXXL 8717322101576
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Pieces
  • Only
  • Mac
  • TQ Amsterdam
  • Harper & Yve
  • Studio Amaya
  • Fluresk
  • LolaLiza
  • Hypedrop
  • Superdry
  • Lofty Manner
  • Tommy Jeans
  • C&S The Label
  • FOS Amsterdam
  • Zusss
  • Jacqueline de Yong
  • Ann&You
  • Freequent
  • NED
  • Refined Department
  • Nukus
  • Lady Day
  • Noisy may
  • Zoso
  • Red Button
  • SisterS point
  • Vila
  • Rino & Pelle
  • Calvin Klein
  • Donders
  • Geisha
  • EsQualo
  • Garcia
  • Cars
  • Object
  • Vero Moda
  • Ydence
loader