• Donders groene dames jas | Vooraanzicht
  • Donders groene dames jas | Achteraanzicht
  • Donders groene dames jas | Vooraanzicht
  • Donders groene dames jas | Achteraanzicht
Donders
139,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders groene dames jas

De Donders damesjas van DNR is een casual en functioneel kledingstuk dat je eenvoudig kunt integreren in je alledaagse garderobe. Deze jas, in een olijfgroene tint, is gemaakt van 95% polyester en 5% elastaan, wat zorgt voor zowel flexibiliteit als comfort. De regular fit geeft je een nette maar ontspannen uitstraling. Met de lange mouwen en een praktische capuchon ben je goed voorbereid op verschillende weersomstandigheden. De jas heeft ritszakken om je persoonlijke spullen veilig op te bergen tijdens het wandelen of boodschappen doen. Het binnenste van de jas is gevoerd met polyester, wat extra warmte en comfort biedt tijdens de koudere dagen. Dankzij het tijdloze ontwerp is deze jas ideaal voor dagelijks gebruik, of je nu een wandeling in het park maakt of naar kantoor gaat. De combinatie van stijl en functionaliteit maken het een betrouwbare keuze voor elk seizoen.

Merk Donders
Bestelcode 70010049
Fabrikantcode

textile jacket 26184

Fabrikant kleur 652 KHAKI
Kleur groen
Materiaal 95% polyester, 5% elastan
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322102191
Maat M 8717322102207
Maat L 8717322102214
Maat XL 8717322102221
Maat XXL 8717322102238
Maat XXXL 8717322102245
Maat XXXXL 8717322102252
Maat XXXXXL 8717322102269
Maat XXXXXXL 8717322102276
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
Maat XXXXXL
Maat XXXXXXL
  • Studio Amaya
  • Jacqueline de Yong
  • Fluresk
  • FOS Amsterdam
  • Freequent
  • Noisy may
  • Calvin Klein
  • Red Button
  • EsQualo
  • Geisha
  • SisterS point
  • Vila
  • Zusss
  • Ann&You
  • Rino & Pelle
  • Cars
  • Vero Moda
  • NED
  • Superdry
  • Mac
  • Harper & Yve
  • TQ Amsterdam
  • Lady Day
  • Only
  • Refined Department
  • Zoso
  • Garcia
  • Tommy Jeans
  • Nukus
  • Object
  • LolaLiza
  • Lofty Manner
  • C&S The Label
  • Pieces
  • Donders
  • Ydence
  • Hypedrop
loader