• Donders grijze dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders grijze dames jas | Vooraanzicht
  • Donders grijze dames jas | Achteraanzicht
  • Donders grijze dames jas | Zijaanzicht
  • Donders grijze dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders grijze dames jas | Close up
  • Donders grijze dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders grijze dames jas | Vooraanzicht
  • Donders grijze dames jas | Achteraanzicht
  • Donders grijze dames jas | Zijaanzicht
  • Donders grijze dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders grijze dames jas | Close up
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders grijze dames jas

Merk Donders
Bestelcode 70010008
Fabrikantcode

textile jacket 26136

Fabrikant kleur 140 STONE
Kleur grijs
Materiaal 100% polyester
Hals Revers kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Voering Polyester
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322051628
Maat M 8717322051635
Maat L 8717322051642
Maat XL 8717322051659
Maat XXL 8717322051666
Maat XXXL 8717322051673
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Only
  • Object
  • Nukus
  • Hypedrop
  • Zoso
  • Studio Amaya
  • Jacqueline de Yong
  • TQ Amsterdam
  • Lofty Manner
  • Zusss
  • NED
  • Superdry
  • Noisy may
  • Calvin Klein
  • Harper & Yve
  • Refined Department
  • Fluresk
  • Lady Day
  • LolaLiza
  • Ann&You
  • Vila
  • Mac
  • Cars
  • C&S The Label
  • Tommy Jeans
  • EsQualo
  • FOS Amsterdam
  • Ydence
  • Pieces
  • Geisha
  • Donders
  • Freequent
  • Garcia
  • Red Button
  • Rino & Pelle
  • SisterS point
  • Vero Moda
loader