• Donders zwarte dames jas | Vooraanzicht
  • Donders zwarte dames jas | Zijaanzicht
  • Donders zwarte dames jas | Achteraanzicht
  • Donders zwarte dames jas | Vooraanzicht
  • Donders zwarte dames jas | Zijaanzicht
  • Donders zwarte dames jas | Achteraanzicht
Donders
169,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders zwarte dames jas

Met de Donders winterjas ben jij klaar voor de koudere maanden. Deze damesjas in de diepe kleur 999 Black straalt veelzijdigheid uit door zijn casual stijl. Het ontwerp biedt een regular fit die zowel comfort als een moderne uitstraling garandeert. De halflange lengte en gewatteerde polyamide voering zorgen ervoor dat je warm blijft, zelfs wanneer de temperatuur daalt. Dankzij de stevige ritssluiting en de praktische ritszakken heb je altijd je dagelijkse benodigdheden binnen handbereik. De jas is voorzien van een comfortabele capuchon die je extra bescherming biedt tegen regen en wind. Gemaakt van 100% polyester, is deze jas zowel duurzaam als stijlvol, waardoor hij geschikt is voor uiteenlopende gelegenheden, van een casual wandeling door het park tot een bezoek aan de stad. De lange mouwen zijn ideaal voor koude winterdagen en maken deze jas tot een betrouwbare metgezel gedurende het seizoen. Of je nu naar werk gaat of een weekendje weg plant, met deze jas zit je altijd goed.

Merk Donders
Bestelcode 70010039
Fabrikantcode

textile jacket 26120 3

Fabrikant kleur 999 BLACK
Kleur zwart
Materiaal 100% polyester
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Rits
Voering Gewatteerd polyamide
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322062136
Maat M 8717322062143
Maat L 8717322062150
Maat XL 8717322062167
Maat XXL 8717322062174
Maat XXXL 8717322062181
Maat XXXXL 8717322062198
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Studio Amaya
  • Cars
  • C&S The Label
  • Lofty Manner
  • Zoso
  • Noisy may
  • Rino & Pelle
  • Vero Moda
  • SisterS point
  • LolaLiza
  • Fluresk
  • TQ Amsterdam
  • Geisha
  • Red Button
  • Only
  • EsQualo
  • Superdry
  • Donders
  • Hypedrop
  • Lady Day
  • Refined Department
  • Object
  • Jacqueline de Yong
  • Tommy Jeans
  • Vila
  • Pieces
  • Zusss
  • Nukus
  • Ydence
  • Mac
  • FOS Amsterdam
  • Calvin Klein
  • Harper & Yve
  • NED
  • Ann&You
  • Freequent
  • Garcia
loader