• Donders beige dames jas | Vooraanzicht
  • Donders beige dames jas | Achteraanzicht
  • Donders beige dames jas | Vooraanzicht
  • Donders beige dames jas | Achteraanzicht
Donders
139,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders beige dames jas

Deze stijlvolle DNR damesjas van Donders, uitgevoerd in een elegante beige kleur, is een veelzijdige toevoeging aan je garderobe. Met een regular pasvorm en gemaakt van 95% polyester en 5% elastaan, biedt deze jas comfort en flexibiliteit. De jas heeft een praktische capuchon die bescherming biedt tegen verschillende weersomstandigheden. De ritszakken aan de voorkant voegen niet alleen een modern tintje toe, maar zijn ook handig voor het veilig opbergen van je spullen. De Donders damesjas is ideaal voor dagelijks gebruik dankzij de normale lengte en lange mouwen die de jas warm en comfortabel maken. Perfect voor het tussenseizoen, combineer je de jas moeiteloos met casual outfits. Denk aan een wandeling in het park of een relaxte dag in de stad. Met zijn tijdloze uitstraling en kwalitatieve afwerking is deze jas een betrouwbare keuze voor zowel praktische als stijlvolle doeleinden.

Merk Donders
Bestelcode 70010048
Fabrikantcode

textile jacket 26184

Fabrikant kleur 111 OFF WHITE
Kleur beige
Materiaal 95% polyester, 5% elastan
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322101958
Maat M 8717322101965
Maat L 8717322101972
Maat XL 8717322101989
Maat XXL 8717322101996
Maat XXXL 8717322102009
Maat XXXXL 8717322102016
Maat XXXXXL 8717322102023
Maat XXXXXXL 8717322102030
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
Maat XXXXXL
Maat XXXXXXL
  • Only
  • Calvin Klein
  • Vero Moda
  • Mac
  • Zoso
  • Tommy Jeans
  • Garcia
  • Noisy may
  • Hypedrop
  • C&S The Label
  • Cars
  • Zusss
  • Nukus
  • Studio Amaya
  • Pieces
  • Refined Department
  • EsQualo
  • SisterS point
  • Fluresk
  • Ydence
  • NED
  • Freequent
  • Vila
  • Harper & Yve
  • Superdry
  • TQ Amsterdam
  • Donders
  • LolaLiza
  • Lofty Manner
  • Lady Day
  • Jacqueline de Yong
  • Red Button
  • Geisha
  • FOS Amsterdam
  • Object
  • Rino & Pelle
  • Ann&You
loader