• Vero Moda camel dames jas | Model vooraanzicht
  • Vero Moda camel dames jas | Model vooraanzicht
  • Vero Moda camel dames jas | Vooraanzicht
  • Vero Moda camel dames jas | Model achteraanzicht
  • Vero Moda camel dames jas | Close up
  • Vero Moda camel dames jas | Model vooraanzicht
  • Vero Moda camel dames jas | Model vooraanzicht
  • Vero Moda camel dames jas | Vooraanzicht
  • Vero Moda camel dames jas | Model achteraanzicht
  • Vero Moda camel dames jas | Close up
Vero moda
79,9599,99
Maat kiezen
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Vero Moda camel dames jas

Deze prachtige lang Vero Moda jas in de kleur Silver Mink/MELANGE is een veelzijdige keuze voor je wintergarderobe. Het gemêleerde patroon en de reverskraag geven de jas een elegante uitstraling, terwijl de knoopsluiting voor een klassieke touch zorgt. Met een regular fit biedt deze jas comfort zonder in te boeten op stijl. De klepzakken voegen niet alleen een vleugje nonchalance toe, maar zijn ook praktisch voor het opbergen van kleine items. Of je nu een wandeling maakt in het park of onderweg bent naar een casual brunch, deze jas houdt je warm en stijlvol. De lange mouwen en het duurzame materiaal zorgen voor comfort tijdens de koudere seizoenen. De Vero Moda jas is perfect te combineren met zowel jeans als een meer formele broek. Deze casual jas is onmisbaar voor wie eenvoud en stijl graag combineert in zijn dagelijkse uitstraling.

Merk Vero moda
Bestelcode 30009920
Fabrikantcode

vmava long wool blend coat boo 10347789

Fabrikant kleur silver mink/melange
Kleur camel
Materiaal 63% polyester, 30% gerecycled wol, 4% viscose, 3% acryl
Hals Revers kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Klepzakken
Patroon Gemeleerd
Sluiting Knoop
Lengte Lang
Mouwlengte Lange mouw
Maat XS 5715909710718
Maat S 5715909710701
Maat M 5715870633313
Maat L 5715909710725
Maat XL 5715909710732
Maat XXL 5715912044503
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Noisy may
  • Fluresk
  • Zusss
  • NED
  • Freequent
  • Garcia
  • Hypedrop
  • Ann&You
  • Geisha
  • Zoso
  • Pieces
  • Vila
  • Lady Day
  • Studio Amaya
  • Lofty Manner
  • Vero Moda
  • Donders
  • Refined Department
  • Object
  • TQ Amsterdam
  • Cars
  • Red Button
  • Nukus
  • Harper & Yve
  • Calvin Klein
  • Rino & Pelle
  • SisterS point
  • Tommy Jeans
  • LolaLiza
  • Jacqueline de Yong
  • Ydence
  • Superdry
  • Mac
  • FOS Amsterdam
  • C&S The Label
  • Only
  • EsQualo
loader