• Red Button bruine dames trui | Vooraanzicht
  • Red Button bruine dames trui | Achteraanzicht
  • Red Button bruine dames trui | Vooraanzicht
  • Red Button bruine dames trui | Achteraanzicht
Red button
59,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Red Button bruine dames trui

Deze stijlvolle Red Button trui in de kleur espresso is een must-have voor de winter. Gemaakt van een hoogwaardige mix van 68% polyamide en 32% acryl, biedt deze trui optimaal comfort en een knusse warmte. De regular fit pasvorm en de lange mouwen zorgen voor een aangename draagervaring, terwijl de ronde hals een klassieke uitstraling geeft. Ideaal voor zowel casual als meer formele gelegenheden, kun je deze trui eenvoudig combineren met een rok of jeans voor een veelzijdige look. Met zijn subtiele structuurpatroon voegt deze Red Button trui een verfijnde touch toe aan elke outfit. De rijke espressokleur biedt een warme en uitnodigende uitstraling, perfect voor de wintermaanden. Of je nu een dag op kantoor hebt of een avondje uit plant, deze trui zorgt voor een tijdloze en stijlvolle look. Dankzij de normale lengte valt de trui mooi op de heupen, wat zorgt voor een flatterend silhouet. Voeg een vleugje elegantie toe aan je wintergarderobe met deze veelzijdige trui.

Merk Red button
Bestelcode 20310170
Fabrikantcode

sweet fuzzy srb5117

Fabrikant kleur espresso
Kleur bruin
Materiaal 68% polyamide, 32% acryl
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Structuur
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8721471908764
Maat S 8721471908771
Maat M 8721471908788
Maat L 8721471908795
Maat XL 8721471908801
Maat XXL 8721471908818
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • SisterS point
  • Jacqueline de Yong
  • C&S The Label
  • Harper & Yve
  • Zusss
  • Vila
  • Geisha
  • Lady Day
  • NED
  • LolaLiza
  • Pieces
  • Object
  • Cars
  • Freequent
  • Garcia
  • Refined Department
  • Vero Moda
  • Rino & Pelle
  • Fluresk
  • Ann&You
  • Noisy may
  • FOS Amsterdam
  • Calvin Klein
  • Hypedrop
  • Zoso
  • Tommy Jeans
  • Donders
  • Red Button
  • TQ Amsterdam
  • Nukus
  • Superdry
  • EsQualo
  • Studio Amaya
  • Lofty Manner
  • Mac
  • Only
  • Ydence
loader