• Garcia zwarte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Garcia zwarte dames blouse | Model
  • Garcia zwarte dames blouse | Close up
  • Garcia zwarte dames blouse | Model
  • Garcia zwarte dames blouse | Vooraanzicht
  • Garcia zwarte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Garcia zwarte dames blouse | Model
  • Garcia zwarte dames blouse | Close up
  • Garcia zwarte dames blouse | Model
  • Garcia zwarte dames blouse | Vooraanzicht
Garcia
39,99
Maat kiezen
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Garcia zwarte dames blouse

Deze stijlvolle blouse van Garcia is een elegante toevoeging aan je garderobe. Met een slim fit pasvorm benadrukt het je silhouet, terwijl de lange mouwen en high neck zorgen voor een verfijnde uitstraling. De blouse is vervaardigd uit 96% viscose en 4% elastan, wat comfort en flexibiliteit biedt. Het opvallende animalpatroon in diep zwart maakt dit stuk perfect voor een casual maar modieuze look in de winter. De blouse is ideaal voor diverse gelegenheden. Combineer het met een leren rok voor een avondje uit, of draag het met een nette broek voor een casual chique uitstraling op kantoor. De normale lengte maakt het gemakkelijk te stylen met allerlei kledingstukken. Of je nu naar een feest gaat of een rustige dag hebt in de stad, deze Garcia blouse voegt altijd een vleugje klasse toe aan je outfit.

Merk Garcia
Bestelcode 10130515
Fabrikantcode

t shirt longsleeve w260010

Fabrikant kleur 60 black
Kleur zwart
Materiaal 96% viscose lenzing ecovero, 4% elastan
Hals High neck
Productgroep Blouses
Pasvorm Slim Fit
Patroon Animal
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8717519429087
Maat S 8717519429094
Maat M 8717519429100
Maat L 8717519429117
Maat XL 8717519429124
Maat XXL 8717519429131
Maat XXXL 8717519454454
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Vero Moda
  • SisterS point
  • Noisy may
  • Vila
  • Studio Amaya
  • Mac
  • Red Button
  • C&S The Label
  • Tommy Jeans
  • Zoso
  • Only
  • Lofty Manner
  • Refined Department
  • Superdry
  • Hypedrop
  • Freequent
  • Ydence
  • Object
  • Fluresk
  • Nukus
  • Cars
  • Harper & Yve
  • Lady Day
  • Ann&You
  • Zusss
  • Rino & Pelle
  • TQ Amsterdam
  • NED
  • EsQualo
  • Jacqueline de Yong
  • Donders
  • LolaLiza
  • Garcia
  • Calvin Klein
  • Pieces
  • Geisha
  • FOS Amsterdam
loader