• Geisha bronzen dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Geisha bronzen dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Geisha bronzen dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Geisha bronzen dames t-shirt | Achteraanzicht
Geisha
69,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha bronzen dames t-shirt

Dit elegante T-shirt van Geisha, uitgevoerd in de kleur bronze met glinsterende accenten, is een verfijnde keuze voor de wintergarderobe. De regular fit en de ronde hals bieden een comfortabele pasvorm, terwijl de glitters een stijlvolle flair toevoegen. De korte mouwen en de normale lengte maken het T-shirt ideaal voor een avondje uit en speciale gelegenheden. Het knoopdetail aan de achterkant voegt een subtiel, maar doordacht, accent toe aan het geheel. Gemaakt van 100% polyester, biedt dit Geisha T-shirt een lichte en onderhoudsvriendelijke optie voor dames die graag opvallen met hun outfit. Het is eenvoudig te combineren met zowel een trendy rok als een klassieke broek, waardoor je het zowel naar een feestelijke bijeenkomst als een casual dinner kunt dragen. Met dit T-shirt ben je altijd verzekerd van een stralende look die past bij diverse gelegenheden en seizoenen.

Merk Geisha
Bestelcode 10320131
Fabrikantcode

glitter top met pofmouwen en ronde hals 62841 45

Fabrikant kleur Bronze
Kleur brons
Materiaal 100% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Patroon Glitters
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833635218
Maat S 8720833622232
Maat M 8720833635225
Maat L 8720833635232
Maat XL 8720833635249
Maat XXL 8720833635256
Maat XXXL 8720833635263
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Ydence
  • Red Button
  • Nukus
  • Hypedrop
  • FOS Amsterdam
  • Cars
  • Vila
  • Noisy may
  • EsQualo
  • Calvin Klein
  • Harper & Yve
  • Rino & Pelle
  • Mac
  • LolaLiza
  • Vero Moda
  • Geisha
  • Freequent
  • Lofty Manner
  • Fluresk
  • Object
  • C&S The Label
  • Refined Department
  • Ann&You
  • Superdry
  • Lady Day
  • Garcia
  • Only
  • Studio Amaya
  • TQ Amsterdam
  • Zoso
  • Jacqueline de Yong
  • SisterS point
  • Tommy Jeans
  • Zusss
  • NED
  • Donders
  • Pieces
loader