• Geisha blauwe dames jas | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Close up
  • Geisha blauwe dames jas | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Achteraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Close up
  • Geisha blauwe dames jas | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Close up
  • Geisha blauwe dames jas | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Achteraanzicht
  • Geisha blauwe dames jas | Close up
Geisha
95,95119,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha blauwe dames jas

Deze stijlvolle Geisha damesjas is een veelzijdige aanvulling op je wintergarderobe. Met zijn opvallende ruitpatroon in blauwe en bruine tinten, vangt deze jas direct de aandacht. De regular fit zorgt voor een comfortabele pasvorm, terwijl de high neck met ritssluiting je warm houdt tijdens koude dagen. Gemaakt van een duurzame mix van 85% polyester en 15% acryl, biedt de jas zowel stijl als functionaliteit. De steekzakken aan de zijkant voegen extra gemak toe en bieden ruimte voor essentials. De kortere lengte van de Geisha jas maakt het een perfecte match voor zowel casual als meer aangeklede outfits. Of je nu een wandeling in het park maakt of een dagje de stad in gaat, deze jas past bij elke gelegenheid. Combineer hem met een donkere broek en laarzen voor een moeiteloze look. De lange mouwen en de hoogwaardige stoffen zorgen ervoor dat deze jas niet alleen een modieuze, maar ook een praktische keuze is voor het winterseizoen. Meer informatie: De totale lengte is 50 cm bij maat S/36.

Merk Geisha
Bestelcode 30010312
Fabrikantcode

kort jasje met ruit dessin en hoge kraag 65904 20

Fabrikant kleur BLUE/BROWN
Kleur blauw
Materiaal 85% polyester, 15% acryl
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Patroon Ruit
Sluiting Rits
Lengte Kort
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833635096
Maat S 8720833626568
Maat M 8720833635102
Maat L 8720833635119
Maat XL 8720833635126
Maat XXL 8720833635133
Maat XXXL 8720833635140
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Tommy Jeans
  • Vila
  • Refined Department
  • Noisy may
  • Lofty Manner
  • Superdry
  • Pieces
  • C&S The Label
  • Lady Day
  • SisterS point
  • NED
  • Zoso
  • Vero Moda
  • Calvin Klein
  • Rino & Pelle
  • Freequent
  • Mac
  • Ydence
  • Geisha
  • Studio Amaya
  • Red Button
  • EsQualo
  • Zusss
  • Fluresk
  • Ann&You
  • Donders
  • Hypedrop
  • Garcia
  • Object
  • Only
  • Harper & Yve
  • Cars
  • TQ Amsterdam
  • Nukus
  • LolaLiza
  • Jacqueline de Yong
  • FOS Amsterdam
loader