• Geisha zand dames trui | Model vooraanzicht
  • Geisha zand dames trui | Vooraanzicht
  • Geisha zand dames trui | Close up
  • Geisha zand dames trui | Kleurstaal
  • Geisha zand dames trui | Model vooraanzicht
  • Geisha zand dames trui | Model vooraanzicht
  • Geisha zand dames trui | Vooraanzicht
  • Geisha zand dames trui | Close up
  • Geisha zand dames trui | Kleurstaal
  • Geisha zand dames trui | Model vooraanzicht
Geisha
79,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha zand dames trui

Deze warme Geisha damestrui biedt een speelse en stijlvolle uitstraling die perfect is voor de winter. Met zijn regular fit pasvorm en ronde hals zorgt hij voor optimaal comfort. De trui heeft een prachtig bloemenpatroon in levendige tinten roze en paars op een neutrale crèmekleurige achtergrond. Dit geeft een frisse touch aan je wintergarderobe, terwijl de lange mouwen extra warmte bieden. De Geisha trui is ideaal voor zowel casual als iets meer geklede gelegenheden. Combineer hem met een spijkerbroek voor een ontspannen dagje winkelen of met een nette rok voor een gezellige lunch. Zijn zachte knitwear stijl maakt hem geschikt voor allerlei settings, of je nu thuis blijft of een dagje uit gaat. Met zijn normale lengte zit de trui comfortabel en geeft hij je garderobe een vrolijke uitstraling.

Merk Geisha
Bestelcode 10004077
Fabrikantcode

trui met bloemenprint en ronde hals 64807 10

Fabrikant kleur SAND/PINK/PURPLE
Kleur zand
Materiaal 45% acryl, 23% polyester, 22% nylon, 8% wol, 2% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Bloemen
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833636055
Maat S 8720833630459
Maat M 8720833636062
Maat L 8720833636079
Maat XL 8720833636086
Maat XXL 8720833636093
Maat XXXL 8720833636109
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Mac
  • Ydence
  • Noisy may
  • TQ Amsterdam
  • EsQualo
  • Jacqueline de Yong
  • Geisha
  • Harper & Yve
  • Lofty Manner
  • Rino & Pelle
  • Refined Department
  • FOS Amsterdam
  • Zusss
  • Garcia
  • Superdry
  • SisterS point
  • Red Button
  • Cars
  • Pieces
  • Donders
  • Only
  • Freequent
  • Fluresk
  • Ann&You
  • Vila
  • Lady Day
  • Nukus
  • LolaLiza
  • C&S The Label
  • Zoso
  • Hypedrop
  • Studio Amaya
  • Vero Moda
  • Object
  • NED
  • Calvin Klein
  • Tommy Jeans
loader