• Geisha ecru dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha ecru dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha ecru dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha ecru dames blouse | Model
  • Geisha ecru dames blouse | Close up
  • Geisha ecru dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha ecru dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha ecru dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha ecru dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha ecru dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha ecru dames blouse | Model
  • Geisha ecru dames blouse | Close up
  • Geisha ecru dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha ecru dames blouse | Kleurstaal
Geisha
89,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha ecru dames blouse

Deze kleurrijke blouse van Geisha is een opvallende aanvulling in jouw wintergarderobe. Gemaakt van 100% viscose, biedt deze blouse een lichte en soepelvallende stof die prettig aanvoelt. De prachtige grafische print in warme wintertinten maakt dit kledingstuk veelzijdig en stijlvol. De regular fit pasvorm en de klassieke puntkraag dragen bij aan het comfortabele en vrouwelijke silhouet, terwijl de knoopsluiting zorgt voor een verfijnde afwerking. De lange mouwen met subtiele plooien geven de blouse een extra vleugje elegantie, ideaal voor zowel casual als meer verzorgde gelegenheden. Of je nu een dag naar kantoor gaat of een ontspannen diner hebt gepland, deze blouse combineert moeiteloos met zowel een spijkerbroek als een nette rok. De rijke kleuren en het opvallende patroon maken het een blikvanger die je outfit direct opfleurt. Voeg een vleugje artistieke flair toe aan je dagelijkse look met deze bijzondere Geisha blouse.

Merk Geisha
Bestelcode 15107992
Fabrikantcode

blouse met aquarel print en sportieve manchetten 63906 20

Fabrikant kleur ECRU/PURPLE
Kleur ecru
Materiaal 100% viscose
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Grafisch
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
DrogenMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenStomerijWarm strijken max 150°c
Maat XS 8720833630930
Maat S 8720833626681
Maat M 8720833630947
Maat L 8720833630954
Maat XL 8720833630961
Maat XXL 8720833630978
Maat XXXL 8720833630985
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL

Laatst bekeken

  • Donders
  • Superdry
  • Nukus
  • Zoso
  • Mac
  • C&S The Label
  • Harper & Yve
  • Fluresk
  • Refined Department
  • Studio Amaya
  • Object
  • Cars
  • Vila
  • FOS Amsterdam
  • Zusss
  • EsQualo
  • Geisha
  • Red Button
  • Calvin Klein
  • Freequent
  • TQ Amsterdam
  • Ann&You
  • Garcia
  • SisterS point
  • Noisy may
  • Pieces
  • Only
  • LolaLiza
  • Jacqueline de Yong
  • Vero Moda
  • Hypedrop
  • Rino & Pelle
  • Lady Day
  • NED
  • Ydence
  • Tommy Jeans
  • Lofty Manner
loader