• Geisha camel dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Close up
  • Geisha camel dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha camel dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Close up
  • Geisha camel dames blouse | Kleurstaal
Geisha
69,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha camel dames blouse

De Geisha dames blouse is een stijlvolle keuze voor iedereen die houdt van een speelse touch in een casual outfit. Deze blouse, gemaakt van 100% viscose, voelt zacht aan en biedt een comfortabele pasvorm met zijn regular fit. De camel/ecru kleurstelling, gecombineerd met het opvallende animal patroon, geeft dit kledingstuk een unieke uitstraling. De puntkraag en de knoopsluiting voegen een klassiek element toe, terwijl de geplooide lange mouwen met gesmokte boorden een modieus detail vormen. Dit veelzijdige kledingstuk is ideaal voor winterse dagen en past perfect bij verschillende gelegenheden. Combineer de blouse met een donkere jeans voor een casual look of met een nette rok voor een meer verfijnde stijl. Of je nu een dag op kantoor hebt of een ontspannen borrel met vrienden, deze Geisha blouse zorgt ervoor dat je er altijd verzorgd uitziet. Met zijn normale lengte en regular fit is het een comfortabele en modieuze keuze die je regelmatig uit de kast zal pakken.

Merk Geisha
Bestelcode 15107983
Fabrikantcode

blouse met bambi dessin en gesmockte manchetten 63900 20

Fabrikant kleur CAMEL/ECRU
Kleur camel
Materiaal 100% viscose
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Animal
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833633061
Maat S 8720833623574
Maat M 8720833633078
Maat L 8720833633085
Maat XL 8720833633092
Maat XXL 8720833633108
Maat XXXL 8720833633115
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • LolaLiza
  • Red Button
  • Noisy may
  • Lofty Manner
  • Calvin Klein
  • Lady Day
  • Zusss
  • Superdry
  • Ydence
  • Studio Amaya
  • Geisha
  • Rino & Pelle
  • Vero Moda
  • Object
  • Hypedrop
  • Zoso
  • Vila
  • Cars
  • SisterS point
  • FOS Amsterdam
  • C&S The Label
  • Ann&You
  • Fluresk
  • Nukus
  • TQ Amsterdam
  • Jacqueline de Yong
  • Pieces
  • Donders
  • Tommy Jeans
  • EsQualo
  • Mac
  • Harper & Yve
  • NED
  • Garcia
  • Refined Department
  • Freequent
  • Only
loader