• Geisha camel dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Close up
  • Geisha camel dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha camel dames blouse | Close up
  • Geisha camel dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha camel dames blouse | Close up
  • Geisha camel dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha camel dames blouse | Close up
Geisha
79,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha camel dames blouse

Deze casual blouse van Geisha biedt een stijlvolle en warme toevoeging aan je wintergarderobe. Met een patroon van camel en zwarte tinten valt de blouse direct op. De lange mouwen en de ronde hals geven het een klassieke look, terwijl de structuur van de stof een unieke textuur toevoegt. Vervaardigd uit 100% polyester, is deze blouse licht van gewicht en daardoor comfortabel te dragen voor diverse gelegenheden. De regular fit zorgt ervoor dat de blouse zowel losjes als netjes kan worden gestyled, waardoor het veelzijdig draagbaar is voor zowel casual als iets formelere gelegenheden. Stel je voor dat je deze combineert met een zwarte rok voor een stijlvolle werkoutfit, of met een spijkerbroek voor een ontspannen avondje uit. De subtiele voering draagt bij aan een geraffineerde afwerking, waardoor je je altijd comfortabel en zelfverzekerd voelt in elke setting.

Merk Geisha
Bestelcode 15107994
Fabrikantcode

bloemen blouse met strikkoorden 63857 21

Fabrikant kleur CAMEL/BLACK
Kleur camel
Materiaal 100% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Structuur
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833638271
Maat S 8720833622348
Maat M 8720833638288
Maat L 8720833638295
Maat XL 8720833638301
Maat XXL 8720833638318
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Pieces
  • EsQualo
  • SisterS point
  • Jacqueline de Yong
  • Red Button
  • Studio Amaya
  • Zusss
  • Ydence
  • C&S The Label
  • Mac
  • Object
  • Noisy may
  • Vero Moda
  • Fluresk
  • Only
  • Ann&You
  • Hypedrop
  • Tommy Jeans
  • Donders
  • NED
  • FOS Amsterdam
  • Calvin Klein
  • Garcia
  • Zoso
  • Geisha
  • Harper & Yve
  • TQ Amsterdam
  • Lofty Manner
  • Superdry
  • Lady Day
  • Freequent
  • Vila
  • Cars
  • Refined Department
  • Nukus
  • LolaLiza
  • Rino & Pelle
loader