• Geisha gouden dames top | Model vooraanzicht
  • Geisha gouden dames top | Vooraanzicht
  • Geisha gouden dames top | Achteraanzicht
  • Geisha gouden dames top | Close up
  • Geisha gouden dames top | Kleurstaal
  • Geisha gouden dames top | Model
  • Geisha gouden dames top | Close up
  • Geisha gouden dames top | Model vooraanzicht
  • Geisha gouden dames top | Vooraanzicht
  • Geisha gouden dames top | Achteraanzicht
  • Geisha gouden dames top | Close up
  • Geisha gouden dames top | Kleurstaal
  • Geisha gouden dames top | Model
  • Geisha gouden dames top | Close up
Geisha
49,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha gouden dames top

Deze stijlvolle gouden dames top van Geisha is een perfecte toevoeging aan je wintergarderobe. De top, vervaardigd uit een mix van 60% viscose en 40% polyester, biedt een subtiele glans dankzij het glitterpatroon. De high neck geeft een elegant accent en maakt de top geschikt voor zowel casual als iets formelere gelegenheden. De kapmouwtjes dragen bij aan het moderne design en zorgen voor een comfortabele pasvorm. Met zijn regular fit en normale lengte is deze Geisha top ideaal voor verschillende activiteiten, of je nu een avondje uit hebt of een ontspannen dagje binnen blijft. De zachte, lichte stof voelt aangenaam op de huid en de gouden kleur straalt warmte uit, passend bij het winterseizoen. Je kunt deze veelzijdige top makkelijk combineren met een stoere jeans voor een casual uitstraling of met een nette rok voor een stijlvol ensemble. Voeg wat sprankeling toe aan je look met deze unieke Geisha top.

Merk Geisha
Bestelcode 10320129
Fabrikantcode

top met gouden lurex en gedrapeerd detail 62930 47

Fabrikant kleur GOLD
Kleur goud
Materiaal 60% viscose, 40% polyester
Hals High neck
Productgroep Tops
Pasvorm Regular
Patroon Glitters
Lengte Normaal
Mouwlengte Kap mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833641936
Maat S 8720833638813
Maat M 8720833641943
Maat L 8720833641950
Maat XL 8720833641967
Maat XXL 8720833641974
Maat XXXL 8720833641981
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Only
  • FOS Amsterdam
  • Vila
  • Cars
  • Rino & Pelle
  • Studio Amaya
  • Mac
  • Vero Moda
  • NED
  • Freequent
  • Garcia
  • C&S The Label
  • Hypedrop
  • Ydence
  • Tommy Jeans
  • Red Button
  • Nukus
  • Superdry
  • Object
  • Harper & Yve
  • EsQualo
  • Donders
  • Lady Day
  • Zusss
  • Geisha
  • Refined Department
  • Pieces
  • LolaLiza
  • SisterS point
  • Fluresk
  • Noisy may
  • Ann&You
  • Calvin Klein
  • Jacqueline de Yong
  • TQ Amsterdam
  • Zoso
  • Lofty Manner
loader