• Geisha blauwe dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
  • Geisha blauwe dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
  • Geisha blauwe dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
  • Geisha blauwe dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
Geisha
79,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha blauwe dames blouse

Deze stijlvolle Geisha blouse in navy en wit is een perfecte aanvulling op je wintergarderobe. De regular fit pasvorm en lange mouwen maken het comfortabel voor dagelijks gebruik, terwijl de subtiele strepen een tijdloze uitstraling geven. De puntkraag en knoopsluiting voegen een klassiek element toe aan dit casual kledingstuk. Of je nu een dag op kantoor doorbrengt of een informele bijeenkomst hebt, deze blouse is een passende keuze die je niet snel zult vergeten. Met zijn normale lengte en verfijnde patroon biedt de blouse veelzijdige combinatiemogelijkheden. Het fijne streeppatroon maakt het makkelijk om te dragen met een nette broek voor een zakelijke look, of met een jeans voor een meer relaxte stijl. De kwaliteiten van het merk Geisha, gecombineerd met de navy en witte kleuren, zorgen ervoor dat je er altijd verzorgd uitziet, ongeacht de gelegenheid. Voeg deze veelzijdige blouse toe aan je collectie en ontdek de vele manieren waarop je stijl kunt uitdrukken.

Merk Geisha
Bestelcode 10320128
Fabrikantcode

blouse met krijtstreep en getailleerd detail 63820 14

Fabrikant kleur NAVY/WHITE
Kleur blauw
Materiaal 71% katoen, 26% polyamide, 3% elastan
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Streep
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8720833625219
Maat S 8720833618587
Maat M 8720833625226
Maat L 8720833625233
Maat XL 8720833625240
Maat XXL 8720833625257
Maat XXXL 8720833625264
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • LolaLiza
  • Refined Department
  • Cars
  • Lofty Manner
  • Noisy may
  • Lady Day
  • Donders
  • Geisha
  • Tommy Jeans
  • Harper & Yve
  • Ann&You
  • Object
  • Vero Moda
  • Calvin Klein
  • Vila
  • Nukus
  • Superdry
  • Jacqueline de Yong
  • Hypedrop
  • Ydence
  • Fluresk
  • Pieces
  • Rino & Pelle
  • Garcia
  • EsQualo
  • Studio Amaya
  • SisterS point
  • Red Button
  • Mac
  • Zusss
  • Zoso
  • C&S The Label
  • FOS Amsterdam
  • Only
  • NED
  • Freequent
  • TQ Amsterdam
loader